Obóz windsurfingowy dla dorosłych. Naucz się od podstaw

Windsurfing to sport, który zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Dla osób, które lubią bezpośredni kontakt z wodą, a wakacje najchętniej spędzają nad morze, stanowi doskonałą okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wbrew pozorom nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności, aby zacząć swoją przygodę z windsurfingiem. To sport praktycznie dla każdego – bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Oczywiście jak w każdej innej dyscyplinie sportowej trzeba zdobyć pewne podstawowe umiejętności, a najlepszą okazją do tego są nasze kursy windsurfingowe dla dorosłych organizowane w Jastarni na Helu.

Kurs windsurfingu – dlaczego powinieneś wziąć w nim udział?

Organizowany przez naszą Szkołę Zdrowia kurs windsurfingu to najlepszy sposób, aby poznać od podstaw tajniki tego sportu i zapałać do niego ogromną pasją. Kursy prowadzimy przez cały letni sezon – od końca czerwca do połowy sierpnia. Każdego tygodnia można spędzić nawet 20 godzin w wodzie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, którzy przekazują mnóstwo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Z godziny na godzinę podnosisz swoje umiejętności, aby w końcu nabrać pewności siebie na desce. Zajęcia podczas kursów są różnorodne, dlatego też zyskujesz wszechstronne kompetencje, które są niezbędne do tego, aby uprawiać windsurfing świadomie, swobodnie i z przyjemnością. Pamiętaj też, że każdy trening to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, co ma niebagatelny wpływ na zdrowie, kondycję i samopoczucie. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu instruktorzy mogą poświęcić swoją uwagę każdemu uczestnikowi indywidualnie. Podczas obozów zapewniamy wysokiej klasy sprzęt.

Oprócz podstawowych kursów windsurfingu zapewniamy naszym uczestnikom również możliwość uzyskania stopni i patentów PSW (Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu), które potwierdzają umiejętności zdobyte podczas kursu.

Oczywiście nie mniej ważne jest to, że uczestnictwo w naszym kursie windsurfingu dla dorosłych to również doskonały sposób na niebanalne spędzenie urlopu nad morzem.