Obozy windsurfingowe dla dzieci i młodzieży

Szkoła Zdrowia serdecznie zaprasza do zapisów na letnie obozy windsurfingowe dla dzieci i młodzieży. Organizujemy jedno oraz dwutygodniowe wyjazdy w okresie od końca czerwca do połowy sierpnia dla dzieci i młodzieży. Grupowe szkolenie windsurfingowe, obejmujące ćwiczenia praktyczne i szkolenie teoretyczne, prowadzone jest przez instruktorów posiadających certyfikaty PSW. Najbardziej zaawansowanym uczestnikom oferujemy również możliwość uczestnictwa w kursie na instruktora windsurfingu PSW, a tym nieco mniej – przygotowania do takiego kursu. Do dyspozycji uczestników obozu oddajemy szeroki wybór sprzętu windsurfingowego, wypornościowego i ślizgowego, dopasowanego do potrzeb i możliwości każdego dziecka, a także pianki, trapezy, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy.

WINDSURFING DLA DZIECI W JASTARNI NA HELU

Obozy windsurfingowe Szkoły Zdrowia odbywają się w Jastarni na Helu. Dzięki znakomitym warunkom wiatrowym, dostępowi do dwóch akwenów wodnych – Zatoki Puckiej i otwartego morza – oraz płaskiej i płytkiej wodzie to najlepsze miejsce do uprawiania windsurfingu w Polsce, a nawet jedno z najlepszych w całej Europie. Świetnie odnajdą się tu zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem na desce, jak też młodzież, która posiada już pewne umiejętności – uzyskane podczas samodzielnej nauki bądź na kursach windsurfingu – pragnąca je dalej szlifować.

DLACZEGO WARTO WYSŁAĆ DZIECKO NA OBÓZ WINDSURFINGOWY?

Obóz windsurfingowy to sposobność do rozwoju poprzez aktywność fizyczną i przygodę. W dzisiejszych czasach, gdy młodzież spędza coraz więcej czasu przed ekranem telewizora czy komputera, zadbanie o niezbędną dawkę ruchu jest niezwykle ważne. Dzieci często nawet nie wiedzą, że lubią aktywność fizyczną, gdyż nikt nie przedstawił im jej w atrakcyjny sposób. Wysłanie pociechy na nasz osób to również znakomita sposobność do nawiązania przez nią nowych przyjaźni – z relacji uczestników naszych wyjazdów doskonale wiemy, że zawarte podczas nich znajomości nie kończą się wraz z opuszczeniem naszej bazy.

NIE TYLKO PŁYWANIE NA DESCE

Pływania na desce to ogromna frajda, ale na uczestników naszych obozów windsurfingowych czeka również wiele innych atrakcji – niekoniecznie powiązanych z wodą. Podczas naszych wyjazdów codziennie wykorzystywane są rowery, czy to jako forma dojazdu, czy w ramach dłuższych wycieczek. Organizujemy także integracyjne gry i zabawy terenowe oraz zajęcia z pływania na desce SUP, kajakach i skimboardzie. Poszczególne aktywności są relacjonowane na bieżąco za pomocą zdjęć, dzięki czemu każdy obóz kończy się fotorelacją, przywołującą miłe wspomnienia z wakacji spędzonych nad morzem.

Rezerwacja otwarta

Wind Camp

Roczniki

2013 - 2006

Jastarnia, ul Sztormowa 30

25.06.2023

  - 29.07.2023