Kursy windsurfingu

Rezerwacja otwarta

Kurs Instruktora PSW w Jastarni

Roczniki

Od 2005 wzwyż

Jastarnia, ul Sztormowa 30

01.07.2023

  - 07.07.2023

Rezerwacja otwarta

Grupowe kursy windsurfingu dla dzieci i młodzieży

Roczniki

od 2013

Jastarnia, ul Sztormowa 30

25.06.2023

  - 29.07.2023

Szkoła Zdrowia organizuje kursy windsurfingu dla wszystkich osób zainteresowanych nauką lub doskonaleniem swoich umiejętności pływania na desce. Kursy odbywają się w Jastarni na Helu przez cały sezon – od końcówki czerwca aż do połowy sierpnia – w rytmie od niedzieli do soboty. Każdy tydzień szkolenia to ponad 20 godzin na wodzie u boku wykwalifikowanego instruktora, a także niezbędna dawka wiedzy teoretycznej. Chcesz uczyć się dłużej niż przez tydzień? Żaden problem – oferujemy możliwość zapisania się kurs dwutygodniowy, a nawet dłuższy. Wolisz indywidualną naukę? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą indywidualnych lekcji windsurfingu, które prowadzimy w całym sezonie wysokim.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA GRUPOWE SZKOLENIE WINDSURFINGOWE SZKOŁY ZDROWIA?

• Kompleksowe podejście – decydując się na udział w naszym kursie, spędzisz ponad 20 godzin na wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, uczestnicząc w zróżnicowanych lekcjach. Uzyskasz również niezbędną wiedzę teoretyczną.
• Certyfikowani instruktorzy – nasza kadra składa się z doświadczonych polskich instruktorów. Ich kwalifikacje są potwierdzone przez certyfikaty wydane przez Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu.
• Możliwość uzyskania stopni i patentów PSW – każdy uczestnik kursu może ubiegać się o patent Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu, który potwierdzi umiejętności zdobyte podczas kursu.
• Wysokiej klasy sprzęt – posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego, której asortyment składa się z desek i żagli od najlepszych producentów.
• Niewielkie grupy – nasze szkolenia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu instruktor ma możliwość indywidualnej korekty błędów popełnianych przez każdego uczestnika.
• Miła atmosfera – nasi instruktorzy podchodzą do uczestników kursu z życzliwością i cierpliwością, szczegółowo tłumacząc poszczególne ćwiczenia i służąc pomocą w razie jakichkolwiek problemów.

Umiesz już pływać na desce i chciałbyś zacząć uczyć innych? Zachęcamy do uczestnictwa w kursie na instruktora windsurfingu, podczas którego nabędziesz niezbędne kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia szkoleń windsurfingowych.