Kursy SITN PZN i SITS

Szkoła Zdrowia serdecznie zaprasza na grupowe szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci i młodzieży, które odbywają się podczas wyjazdów w Alpy austriackie i włoskie. Każde szkolenie obejmuje 6 dni na śniegu, videocoaching oraz wykłady. Zajęcia prowadzone są w grupach zaawansowania, dzięki czemu ich program jest zawsze doskonale dopasowany do potrzeb i umiejętności uczestników. Po pomyślnym ukończeniu kursu zainteresowani mogą otrzymać związkowe certyfikaty poświadczające zdobycie określonych zdolności.

NAUKA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU Z WYKWALIFIKOWANYMI INSTRUKTORAMI

Nauka narciarstwa i snowboardu na szkoleniach Szkoły Zdrowia odbywa się pod opieką uprawnionych oraz doświadczonych polskich instruktorów. To pasjonaci jazdy na nartach i snowboardzie, których umiejętności potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami SITN PZN i SITS. Nasi instruktorzy uważnie obserwują uczestników szkolenia, wskazują popełniane przez nich błędy i podpowiadają, co robić, by uniknąć podobnych uchybień w przyszłości. Wykazują się dużą cierpliwością wobec uczestników szkolenia i chętnie powtarzają dane ćwiczenie tyle razy, ile jest to konieczne.

KURSY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE DLA DOROSŁYCH

Na naukę jazdy na nartach lub snowboardzie nigdy nie jest za późno. Jeśli nie jesteś już dzieckiem, ale:

• pragniesz na własnej skórze zaznać tego uczucia szczęścia i beztroski towarzyszącego zjeżdżaniu w dół po zaśnieżonym stoku, o którym czytałeś lub słyszałeś od znajomych
• jeździłeś kiedyś na nartach lub snowboardzie, ale obawiasz się, że zapomniałeś, jak to właściwie robić
• masz już pewne doświadczenie, ale chcesz podnieść swoje umiejętności…

… serdecznie zapraszamy na nasze kursy narciarskie dla dorosłych. Organizujemy zarówno krajowe, jak i zagraniczne obozy narciarskie i snowboardowe, podczas których, pod opieką naszych instruktorów, nauczysz się jazdy na nartach i desce od zera lub podszlifujesz swoje umiejętności.

Profi Camp

Forni di Sopra, Włochy

21.01.2023

  - 28.01.2023