Kultowe Ravascletto

KULTOWE RAVASCLETTO WYJAZD SZKOLENIOWO IMPREZOWY DLA WSZYSTKICH DOROSŁYCH!!!

Mapa stoku

- 23.03.2024
  • wyjazd z terenu AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a – piątek 15.03, o godzinie 23.55, prosimy być około pół godziny przed wyjazdem
  • powrót do Katowic –23.03  sobota przed południem

Zakwaterowanie

Hotel***S GORTANI, Arta Terme Włochy

Hotel Gortani, to hotel trzygwiazdkowy  (***S) otoczony górami regionu Friuli. Mieści się w budynku z XIX wieku; posiada elegancko urządzone pokoje z łazienkami, telewizją satelitarną i wi-fi, restaurację, Centrum odnowy biologicznej z sauną, łaźnią turecką oraz basen panoramiczny z hydromasażem zadaszony nowoczesną elewacją z drewna i szkła z widokiem na ogród i otaczające góry.

Hotel Gortani znajduje się 14 km od tras narciarskich na górze Zoncolan, kilka minut pieszo od centrum miasteczka Arta Terme, w okolicy o wysokich walorach widokowych i wyjątkowych wartościach środowiska przyrodniczego. Po udanym dniu na stokach góry Zoncolan, w słońcu i na śniegu, macie do dyspozycji w naszym hotelu Centrum Odnowy biologicznej.

Koszt

• 1500 PLN oraz 650 €

Zniżki

• 100,- PLN – dla stałych uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia,
  • 200,- PLN z tytułu rezygnacji ze szkolenia,
  • 400,- PLN z tytułu rezygnacji ze zorganizowanego transportu.

Koszt obejmuje

• Transport
  • Skiipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa ZONCOLAN
  • Grupowe szkolenie prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów,
  • Hotel***S GORTANI, z żywieniem HB, basen + SPA,
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, NNW, OC i KL – UNIQA SKI VIP.

Koszt nie obejmuje

• Opłata klimatyczna 7 euro/osoba/tydzień
  • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje, itp.