Szpadel vol. II (czyli Steve Allen w naszej szkole)

Po naszym ostatnim newsie dotyczącym szpadla (paddl’a) nie trzeba było długo czekać na odzew:)

Steve Allen (AUS-0) w niedzielę odwiedził naszą Szkołę. Co tu dużo gadać Gość potrafi pływać na desce! 10 krotne mistrzostwo świata w różnych kategoriach windsurfingowych, mówi samo za siebie.

W południe kursanci pod jego okiem mieli okazję poznać i spróbować SUP’a (stand up paddle). W bezwietrzne dni, zabawa przednia, ale także pierwszy krok do surfingu i windsurfingu. Po paru próbach na zatoce dzielna ekipa naszych instruktorów w towarzystwie mistrza, postanowiła spróbować swych sił na morzu. Tam dopiero zaczęła się zabawa:)

Wieczorem w rodzinnej atmosferze Steve opowiadał o swoich przygodach związanych z windsurfingiem, oraz pierwszych krokach na desce. Mówił o wspaniały i trudnych chwilach, o pływaniu na wielkich falach, w wodzie pełnej rekinów i o tym dlaczego nie pływa już na katamaranach, dlaczego nie jest lekarzem i jak po upadku uwolnić się z 10 metrowej fali….

Na koniec otoczony gromadą dzieciaków ćwiczył mięśnie przedramienia rozdając autografy wpatrzonym w niego, miejmy nadzieję, przyszłym mistrzom….

Zdjęcia z tego dnia w galerii…

www.steveallen.pl