SYLWESTER w KAPRUN – LODOWIEC KITZSTEINHORN

dla wszystkich chętnych, praktycznie na każdym poziomie zaawansowania, dla zainteresowanych, także kursy SITN&SITS, Narciarski SL Camp, Unifikacja SITS, Freestyle&Feeride Camp!

Charakterystyka:

Lodowiec Kitzsteinhorn to jeden z najbliższych lodowców, kultowe miejsce dla polskich narciarzy i snowboarderów, z atrakcyjnymi propozycjami kolejek i tras. Już trzeci sezon działa nowa gondola pod sam szczyt lodowca Kitzsteinhorn. Doskonale skonfigurowane i łatwo dostępne trasy sportowe, turystyczne i freeridowe. Bardzo urokliwe Alpincenter. Najbliższym zapleczem noclegowym jest Kaprun. Tym razem zapraszamy w opcji apartamentowej. Apartamenty ADLER RESORT praktycznie usytuowane są centrum, stanowią doskonałą bazę wypadową dla realizacji wszelkich oczekiwań! Dla chętnych,w odległości spaceru, dostępna luksusowy, nowoczesny i kosmiczny w wyrazie architektonicznym obiekt TAUERN SPA.

Termin i miejsce:

26.12.2017 – 01.01. 2017 – Apartamenty ADLER RESORT !!! Kaprun, Austria!                                                      – wyjazd z Katowic, Mikołowska 72 a -teren AWF, 26.12.2017 – wtorek, godz. 8.00,
     – powrót do Polski – 1.01 2018 – poniedziałek, późnym popołudniem/wczesnym wieczorem.

Koszt:

990,- PLN oraz  650,- € /osoba       

Zniżki:  90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie, 140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu. Skipass  – według oferty Kitzsteinhorn Gletscher.
Dopłaty:  100,- €/osoba – dwie osoby w apartamencie 3-osobowym. 

Na tym wyjeździe Wieczór Sylwestrowy organizujemy samodzielnie we wspólnym gronie uczestników

Koszt obejmuje:

 • skipass 5 dni na śniegu Lodowiec Kitzsteinhorn,
 • apartamenty – app. 4 os. – pokój dzienny (rozkładana sofa) + 1 sypialnia( łóżko małżeńskie), wyposażony aneks kuchenny, łazienka),
  3 os. –
  łóżko małżeńskie + rozkładana sofa + wyposażony aneks kuchenny, łazienka, app.2 os. – łóżko małżeńskie + wyposażony aneks kuchenny, łazienka,
 • szkolenie narciarskie lub snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 5 dni na śniegu, w grupach zaawansowania
  i wieku, w zależności od doboru uczestników,
 • ubezpieczenie w zakresie kosztów leczenia zagranicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej,
 • pomoc w przypadku potrzeby udzielenia porady medycznej.

Koszt nie obejmuje:

 • kaucja zwrotna za skipass (5 euro),
 • napoje gorące i posiłki na stoku, napoje w hotelu i barze,
 • żywienie w apartamencie, Sylwester we wspólnym gronie uczestników, wydatki własne.

W programie:

 • nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach, szkolenie rekreacyjne wg. aktualnego polskiego programu SITN,
 • nauka i doskonalenie techniki jazdy na snowboardzie wg. aktualnego polskiego programu SITS,
 • szkolenie carvingowe, freeridowe, muldy, snowpark! – stosownie do warunków śniegowych,
 • videocoaching, analiza, dyskusje.

Uwagi:

 • Zadatek w wysokości opłaty złotówkowej (PLN), prosimy przesłać niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia ważnego 7 dni, na konto Szkoły Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Opłata w € – w pierwszym dniu imprezy. Na życzenie uczestnika, Szkoła wydaje stosowną fakturę VAT,
 • uzupełnienie opłaty w € – w pierwszym dniu na miejscu,
 • uczestników zachęcamy do wskazania współmieszkańców do apartamentu, w przypadku braku wskazania, doboru osób do apartamentu dokona pilot.

Zachęcamy do posiadania i korzystania z kasków!
Dla dzieci i młodzieży, snowboarderów i korzystających ze snowparku - kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook