PRZEDSEZONOWE NARTY I SNOWBOARD NA LODOWCU KITZSTEINHORN – KAPRUN !!!

dla wszystkich chętnych, praktycznie na każdym poziomie zaawansowania, dla zainteresowanych, także kursy SITN&SITS, Narciarski SL Camp, Unifikacja SITS, Freestyle&Feeride Camp!

Charakterystyka:

Lodowiec Kitzsteinhorn to jeden z najbliższych lodowców, kultowe miejsce dla polskich narciarzy i snowboarderów, z atrakcyjnymi propozycjami kolejek i tras. Już trzeci sezon działa nowa gondola pod sam szczyt lodowca Kitzsteinhorn. Doskonale skonfigurowane i łatwo dostępne trasy sportowe, turystyczne i freeridowe. Bardzo urokliwe Alpincenter. Najbliższym zapleczem noclegowym jest Kaprun. Tym razem zapraszamy w opcji apartamentowej. Apartamenty ELTO praktycznie usytuowane są centrum, stanowią doskonałą bazę wypadową dla realizacji wszelkich oczekiwań! Dla chętnych, w odległości spaceru, dostępna luksusowa, nowoczesna i kosmiczna w wyrazie architektonicznym TAUERN SPA.

Termin:

2.12 – 9.12.2017 – Kaprun – 6 dni na śniegu.
– wyjazd z Katowic, Mikołowska 72 a -teren AWF, 2.12.2017 – sobota, godz. 8.00,
– powrót do Polski – 9.12. 2017 – sobota, popołudniu.

Koszt:

990, – PLN oraz 450 € – ELTO Appartements Kaprun,

Zniżki: 90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie, 140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu.
Skipass  – według oferty Kitzsteinhorn Gletscher.

Dopłaty: apartament 2-osobowy = 50,- €/osoba/tydzień.

Koszt obejmuje:

 • Zakwaterowanie w ELTO Appartements Kaprun w apartamentach 3 – 6 osobowych, darmowe WiFi, dwa razy w trakcie pobytu darmowy zespół saun z pokojem relaksu. Każdy apartament posiada dobrze wyposażony aneks kuchenny.
 • Skipass na 6 dni na cały Lodowiec Kitzsteinhorn.
 • Zorganizowany przejazd, środkiem transportu dostosowanym do ilości uczestników,  na trasie Katowice – Kaprun
   i z powrotem, dojazdy na lodowiec.
 • Kompetentne szkolenie prowadzone przez uprawnionych instruktorów i IW narciarstwa i snowboardu.
 • Narciarski Sport Ski Slalom Camp; snowboardowy freestyle & freeride camp.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, NNW oraz ubezpieczenie OC.
 • Pomoc w przypadku konieczności skorzystania z porady lub interwencji lekarskiej.

Koszt nie obejmuje:

 • kaucja zwrotna za skipass (2 euro) – dotyczy wszystkich uczestników,
 • dodatkowego korzystania z obiektów TAUERN SPA,
 • opłaty związkowe – dla zainteresowanych certyfikatami SITN PZN lub SITS – wg cennika opłat stowarzyszeń,

W programie:

 • doskonalenie i nauka jazdy na nartach lub snowboardzie aktualnych programów, jazda rekreacyjna,
 • szkolenie, freestylowe, freeridowe, carvingowe, muldy!
 • videocoaching, wykłady, dyskusje,
 • możliwości:-SL CAMP/N – doszkolenie na tyczkach, elektroniczny pomiar czasu!
  – Część II kursu I SITN, szkolenie przygotowawcze do egzaminu regionalnego SITN!
  – Szkolenie i egzamin na klasy sprawności SITS PZS,
  – Unifikacja instruktorska SITS, snowboardowy freestyle & freeride camp.
  – Testowanie nart HAED i zakupów po promocyjnej cenie!

Uwagi:

Zadatek w wysokości opłaty złotówkowej (PLN), prosimy przesłać niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia ważnego 7 dni, na konto Szkoły Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Opłata w € – wpłata w pierwszym dniu imprezy. Na życzenie uczestnika, Szkoła wydaje stosowną fakturę VAT.

Zachęcamy do posiadania i korzystania z kasków!
Dla dzieci i młodzieży, snowboarderów i korzystających ze snowparku - kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook