ZAKOŃCZENIE SEZONU LETNIEGO 2014 !

tlo (2)

Witam serdecznie wszystkich uczestników naszych szkoleń windsurfingowych i kite u schyłku kolejnego, pieknego sezonu .

Zamknęliśmy już bazę w Jastarni, ale Pan Bosman Wojtek Tul Blacha, jest w każdej chwili coś zwodować i myślę, że tak będzie do listopada a może i dłużej oraz powtórnie od kwietnia 2014. Ze względu na trudny czas w Egipcie, odwołaliśmy  atrakcyjny wyjazd do Dahabu, ale nie do końca, gdyż przenieśliśmy go na wiosnę, na termin 15-22.04.2014. Fantastyczne! Święta Wielakanocne pod palmami!!

W tej scenerii zdominowanej jednak końcówką sezonu letniego, prosimy wszystkich, którzy odwiedzili choć raz naszą stronę, pomyśleli o nas sympatycznie i więcej, zaszczycili nas swoim uczestnictwem w obozie, skorzystaniem z  lekcji czy wypożyczeniem, lub choćby tylko spacerkiem do naszej Przystani Nad Zatoką, o przyjęcie serdecznych podziękowań od całego Zespołu Szkoły Zdrowia. Bez Państwa pozytywnych myśli, dopingu i wsparcia, nie moglibyśmy realizować pięknych idei aktywności, zdrowia i wzajemnej międzyludzkiej sympatii. Zachęcamy do powrotów myślami do miłych letnich przeżyć i chwil, być może uchwyconych w obiektywie aparatu czy kamerki. Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie aby zaznaczyć wybrane zdjęcie z naszej galerii, skopiować je w nowym oknie, zapisać, wydrukować lub uwiecznić na innym nośniku i podzielić się z Przyjacółmi. Nasze małe radości, mogą być większe, jeśli będziemy z innymi je dzielić!

Kończąc więc powoli sezon, prosimy pozolić jeszcze raz  podziękować Państwu za wszystko i może trochę banalnie ale prawdziwie stwierdzić, że następne lato już niedługo, a pomiędzy nimi… nie mniej piękna zima!!!

Z windsurfingowymi i kite`owymi pozdrowieniami!

Lech Powolny i Zespół Szkoły Zdrowia