WYJAZDY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE – SYLWESTER W ALPACH WŁOSKICH!!!

Szkoła Zdrowia zaprasza na wyjątkowo atrakcyjny w tym roku, Sylwester w Alpach Włoskich. Opcja hotel*** i apartamenty z basenem!!! Stosunek ceny do świadczeń – rewelacyjny!

Arta Terme to kolejna prawdziwie włoska miejscowość, którą mamy szansę poznać. Po 10-15 minutowym dojeździe, naszym lub hotelowym busem, będziemy mieli dostępny ZONCOLAN, ulubiony ośrodek treningowy  włoskiej kadry narciarskiej. Przy odrobinie szczęścia, możemy spotkać wszystkich tuzów z Pucharu Świata i jeszcze zrobić najprawdziwsze z nimi zdjęcia!!! Tegoroczny wyjazd sylwestrowy, ze względu na korzystny układ terminów, jest pełnym wyjazdem z 6 dniami na stoku, bez poczucia straty czasu, że jedzie się w ciągu dnia. Rodzicom, którzy chcą zabrać dzieci, obiecujemy, że zrobimy dla nich specjalne grupy, żeby wszyscy skorzystali jak najwięcej. A więc Sylwester w najlepszym wydaniu!!!

OFERTA

wlochy, wyjazd na narty, snowboard, szkola zdrowia, ferie (3)