WSB road to Hel 2012

Road to Hel 2012 (w wykonaniu grupy studentów Wyższej Szkoły Bankowej z Torunia pod batutą Jacka Żakowieckiego)

W dniach od  30 czerwca do 6 lipca 2012 w słynnym nadmorskim kurorcie- Jastarni odbyło się wspólne wykonanie awangardowego projektu Road to Hel. Projekt oparł się na płynnym połączeniu nurtów wodnych z jednoczesną eksploracją przestrzeni otwartych. Pierwsze skrzypce zagrał szum wiatru w uszach dzielnych windsurferów, huk grzmotów majestatycznej burzy i chlupot kropel deszczu. Wokal zaś wypełniony był jękami i stękami zdrożonych cyklistów, którym  towarzyszył dźwięk dzwonków z wyposażenia rowerów ( a czasami werbel wystrzału opony!).

Wykonanie projektu spotkało się z owacyjnym przyjęciem krytyków z całego świata, doskonałą prasą oraz wieloma odznaczeniami państwowymi. Gorące słowa podziękowania popłynęły do rąk znakomitego dyrygenta pana Jacka Żakowieckiego, oraz wspomagających go Pawła K. Arkadiusza „Świętego” vel „Sajmona” vel „Złamany palec” Ś., Michała G. oraz Kuby S. dobrze znanych lokalnym organom ścigania.

Więcej zdjęć w archiwum organów ścigania:

—>  Galeria  <—