Wiosenne narty i snowboard.

góryui

Witamy naszych Narciarskich i Snowboardowych Przyjaciół!

Z cyklu zimowych mailingów,  mamy dla Państwa ostatnią, sezonową informację.

Kończą się ferie  zimowe i przed nami wiosenna kumulacja atrakcyjnych wyjazdów wiosennych. Szkoła Zdrowia przygotowała na ten okres cztery oferty, w tym trzy ogólnodostępne i jedną specjalistyczną:

10-18.03.2017

Grand Hotel***S Gortani Arta Terme/Ravascletto, Alpy Julijskie, Włochy. Niespotykana dotąd u żadnego touroperatora i w szkołach narciarskich oferta dla dorosłych, ze specjalnym zaproszeniem w postaci programu i zniżki dla 40+. To nasz sztandarowy produkt realizowany od 6 lat, coraz bardziej dostrzegany i doceniany! Idealne warunki na stoku, warunki hotelowe i świadczenia na poziomie czterech gwiazdek, nasi najlepsi szkoleniowcy już przygotowani na ten wyjazd. Zapraszamy Rodziny, grupy Przyjaciół i Kluby Seniora

SPRAWDŹ


24.03-1.04.2017

Hotel***S Corona, Pinzolo, Val di Sole, Włochy. Doskonała oferta, która w cenie samodzielnego pobytu hotelowego, ze Szkoła Zdrowia zawiera ten pobyt, skipass na całe Val di Sole od Pinzolo przez Madonnę di Campiglio, Folgaridę, Marillevę, Passo Tonale, Lodowiec Presena aż do Ponte di Legno!!!, szkolenie instruktorskie,  dodatkową niespodziankę !Aż trudno być wszędzie w ciągu jednego tygodnia. Aż trudno uwierzyć, że udało nam sie stworzyć taką ofertę!

SPRAWDŹ


29.04-6.05.2017

Kitzsteinhorn, Austria – Zapraszamy, bo tylko na tym wyjeździe będzie można pojeździć na firnie – najlepszym wiosennym śniegu i tylko z tego wyjazdu można będzie przywieźć opaleniznę rozpoznawalną jeszcze przez całe lato! Szczegóły oferty już wkrótce! 

SPRAWDŹ


4-10.03.2017

Zieleniec, Polska. Snowboardowy Kurs Instruktorski SITS połączony z uczestnictwem w Mistrzostwach Polski Instruktorów SITS, a więc oferta typowo specjalistyczna dla snowboarderów posiadających potwierdzoną III kl sprawności snowboardowej SITS. Kompleksowa oferta pobytu, szkolenia i MPI jest dla kandydatów na instruktorów snowboardu wybitnie atrakcyjna!

SPRAWDŹ


Zapraszamy serdecznie!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

+48 602 178 208

www.szkolazdrowia.pl