W słowach kilku Fuji regaty dla morskich wilków + wyniki

 

fujifilm surf cup (16)

 A było mianowicie tak: Wiał wiatr. Wiał, bardzo mocny wiatr. Szybko przepychał chmury po niebie i bałwany po wodzie. Słonko raz po raz przedzierało się pomiędzy chmurami, nadając otoczeniu sportowych, zmagań odpowiedniej dramaturgii. Dorośli wilcy (morscy) poszli na pierwszy ogień. Ruszyli w najtrudniejsze warunki, sprawiając ekipie zabezpieczającej „wiele atrakcji” i „radości”! Kiedy sytuacja została już opanowana, to na trasę skoczyły głodne wrażeń wilczątka. By po chwili głód ten „zaspokoić” czyniąc przy tym wiele frajdy sędziom i licznie na brzegu zebranej publiczności. Potem było już tylko łatwiej. Fuji film stanęło jak zawsze na wysokości zadania. Nagrody jakie przygotowało rozjaśniły twarze wszystkim uczestnikom regat (torby upominkowe uginały się od aparatów Fuji oczywista). Na koniec wspólne zdjęcie wymiana telefonów i koszulek… I tak pierwsza edycja Fuji film surf cup przeszła do historii :)

Już dziś zapraszamy na 2 edycję FujiFilm Surf i Kids Cup ! ! !

fujifilm surf cup 2013, szkola zdrowia, regaty windsurfingowe (3)

kobiety

fujifilm surf cup 2013, szkola zdrowia, regaty windsurfingowe (4)

mezczyzni

fujifilm surf cup 2013, szkola zdrowia, regaty windsurfingowe (2)

dzieci

 

fujifilm surf cup 2013, szkola zdrowia, regaty windsurfingowe (1)

GALERIA FujiFilm Kids Cup

GALERIA FujiFilm Surf Cup