SYLWESTROWO ZE SZKOŁA ZDROWIA W KULTOWYM GRAND HOTEL GORTANI***S !

Z wielką przyjemnością i i nadzieją na kolejnego udanego Sylwestra w kapitalnym, sanatoryjno-wczasowym, kultowym już Grand Hotelu Gortani w Arta Terme.  Przy ogromnym zapotrzebowaniu Włochów na sylwestrowe szaleństwa, udało się nam utrzymać jeszcze do teraz kilka miejsc hotelowych i apartamentowych. Jest więc szansa na wspólny wyjazd, pod warunkiem szybkich decyzji.  Na wszystkich trasach jest już wyborny podkład naturalnego i sztucznego śniegu a więc w dodatku dużo dobrej jazdy! Nawet najdłuższa trasa wzdłuż gondoli, na sam dół do przełęczy w Ravascletto, kusi już swoją bielą.  Polski Sylwester przy włoskim canto e la musica to jest to! Zapraszamy, bo w tych cenach, takiego eventi nie powinno się przegapić! Zapraszamy serdecznie!