Święta, święta i po świętach:) czyli “FujiFilm Surf Cup” rozstrzygnięte!!!

Święta, święta i po świętach! Tak według tej ogólnie znanej,  coroczno-świątecznej maksymy można podsumować,  pierwszą tegoroczną a szesnastą już z rzędu edycję FUJIFILM SURF CUP.

Po pierwsze święta; bo regaty to święto windsurferów a tegoroczna edycja FUJIFILM SURF CUP przejdzie do historii choćby  ze względu na mocny wiatr, zmienną i nieprzewidywalną aurę ( na przemian słonko deszcz znowu słonko), oraz co godne pochwalenia,  ze względu na rekordową wręcz frekwencję uczestników.

Po drugie święta; bo tym razem po raz pierwszy zaprosiliśmy dzieciaki w wieku szkolnym (szkoły podstawowe) do oddzielnej rywalizacji pod szyldem FUJIFILM KIDS CUP

Po trzecie święta; bo dzięki wielkiej szczodrości sponsorów, każdy uczestnik regat wyjechał z Jastarni wilce uradowany. I tak niezawodne FUJIFILM obdarowało uczestników całą gamą niezawodnych aparatów (kurzo, wodo, wszelko odpornych z GPS-em i czujką uśmiechu na czele),a Hydrosfera sprzętem windsurfingowym. W każdej z paczek znalazły się również koszulki i bluzy SLOWERA, surferskie naklejki czy smycze i pen drajwy.

Tak to w świątecznej atmosferze minął dwudziesty dzień lipca, a ja tam byłem i win… znaczy napoje izotoniczne piłem, super się bawiłem… oraz wszystkich na sierpień zaprosiłem (10-08-2012 termin następnych regat FUJIFILM)

Wielkie Dzięki dla naszych partnerów i sponsorów!!!

Pozdrawiam gorąco instruktor destruktor Kuba Stolarski

      

Wyniki Kobiet:

Wyniki Mężczyzn:

Wyniki Dzieci:

 Galeria: