Sezon windsurfingowo-kiteowy w Jastarni – zakończony!!!

Tegoroczny sezon w Jastarni zdecydowanie dobiegł końca. Kuba Stolarski “gasi dziś światło” aby z nową energią, wiosną 2015 otworzyć kolejny sezon! Można zacząć już przygotowywać się. Bo z tym gaszeniem światła to nie zupełnie jest tak. Wojtek Blacha Tul jest na miejscu i dyżuruje dzielnie. Załatwia w ciągu tych dyżurów ponadstandardowe potrzeby spełnienia się na jesiennych wiatrach i fali; jest gotów służyć pomocą wszystkim windsurfingowcom i kite`owcom, dopieszczając sprzęt, aby służył jak najlepiej.

Dziękujemy więc Wszystkim uczestnikom naszych szkoleń, instruktorom, współpracownikom, sympatykom z całej Polski oraz Gospodarzom DRAGI i JASTARNI za wspólny bezpieczny i udany sezon 2014!!! I zapraszamy już dzisiaj, na długi i bogaty w słońce i wiatr sezon 2015!!!

->ZIMA 2014/2015<-

szkola zdrowia, jastarnia, windsurfing, kite, wyjazdy na narty, szkolenia narciarskie i snowboardowe (2)

szkola zdrowia, jastarnia, windsurfing, kite, wyjazdy na narty, szkolenia narciarskie i snowboardowe (1)