Relacja z kursu instruktorskiego PSW

kurs instruktorski, instruktor windsurfingu, szkola zdrowia, jastarnia, hel (3)

W czerwcu, w połowie czerwca, a dokładnie 15 czerwca, w Jastarni pojawiła się silna grupa pod wezwaniem. Najliczniejsza jak dotąd ekipa bo w ilości, aż 15 sztuk, stawiła się aby uczestniczyć w kursie instruktorskim. Trudy organizacyjne wzięła na siebie renomowana SZKOŁA ZDROWIA, pod egidą Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi, zwiastowały ciężki tydzień pracy. Takoż się stało. Poranne rozruchy, wykłady, regaty, zajęcia na mokro i sucho, po polskiemu i obcemu, wypełniły im czas bez reszty. Testy, zaliczenia oraz kadra, brutalnie motywowały uczestników do wytężania wysiłków. Rady wyśmienitego slalomisty Maćka Rutkowskiego (świetne występy w PWA) poszerzały surfingowe horyzonty i dodawały otuchy. Trwało to i trwało aż po nie całych 15-stu dniach, niczym motyle z poczwarki na świat wychynęli nowi instruktorzy. Oto oni:

kurs PSW, instruktor windsurfingu, szkola zdrowia, jastarnia, hel (19)Robert Pellowski

Dawid Borkowski

Mariusz Karnus

Hubert Marciniak

Maciej Patok

Zbigniew Pisarski

Marta Powolny

Krzysztof Sikora

kurs instruktorski, instruktor windsurfingu, szkola zdrowia, jastarnia, hel (2)Aleksander „Indy” Turlej

Szymon Walkiewicz

Filip Zbylut

Paweł Złotkiewicz

Piotr Feigin

Ludomił „Ludek” Sawicki

Filip Batorowicz

Z pozdrowieniami kadra szkoleniowa Adam Kaczmarek i Kuba Stolarski

kurs instruktorski, instruktor windsurfingu, szkola zdrowia, jastarnia, hel (1)