Relacja z drugiego w tym sezonie Kursu Instruktorskiego PSW

Rachu ciachu i po strachu.  Tymi słowami można streścić,  zakończony właśnie jesienny kurs instruktorski,  zorganizowany w Szkole Zdrowia,  pod sztandarami Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Tydzień obfitował w wiele szkoleniowych atrakcji (zajęcia na lądzie, na wodzie,  wykłady, ożywione dyskusje, video analizy i inne temu podobne że o grillach nie wspomnę).  Obfitował przede wszystkim w wiatr a nawet wicher. Rozpoczęło się niewinnie,  lecz  z każdym dniem wiatr nabierał siły, zmuszając nas do pracy nad manewrami ślizgowymi. I tak na koniec wszyscy elegancko „prześlizgnęli” się by poszerzyć szeregi instruktorskiej rodziny!

Gratulację dla wszystkich nowo upieczonych instruktorów w kolejności następującej:

1 Bartnik Jan

2 Czerwiński Michał

3 Danaburski Damian

4 Michalski Jarosław

5 Musiał Mikołaj

6 Piątkowski Igor

7 Wrzosek Katarzyna

Zatem ALOHA i widźmy się na wodzie komisja szkolenia

Galeria: