Ostatnia wieczerza czyli fiesta na Meksyku


Meksyk stanął po raz kolejny na wysokości zadania!  Wyjątkowo  uroczyście i hucznie, fetował nadejście upragnionych wakacji! Tak, tak wakacji. Wraz z rozpoczęciem się roku szkolnego i  zniknięciem za murami szkolnymi gawiedzi uczniowskiej, aż do nadejścia zimy, fetujemy nasze wakacje! Dla podkreślenia podniosłego charakteru uroczystości, gościliśmy samego szefa Lecha (mam nadzieję że choć trochę zrewanżowaliśmy się za wielokrotnie wcześniej stawiane przezeń obiadki i inne takie) Leona z Małżonką oraz całą pokaźną grupkę celebrytów czyli meksykanów. Niewielkim zgrzytem okazała się działalność jednoosobowej szajki kieszonkowców. Dobrze znana lokalnym służbom wymiaru sprawiedliwości Helena S. została błyskawicznie przyprowadzona do porządku…

A zatem VIVA LA FIESTA – NIECH ŻYJĄ WAKACJE

Do zobaczenia za rok w Jastarni!!!