VAL di SOLE, PINZOLO i MADONNA di CAMPIGLIO

Wiosna puka do nas coraz mocniej, pora wiec przenosić się wyżej i jeszcze wyżej. Szkoła Zdrowia zaprasza serdecznie na trzy ostatnie w tym sezonie wyjazdy.  Miejsca jak można się domyślać, bardzo atrakcyjne!

                Nowa kolejka Superexpress Pinzolo-Madonna sprawiła, że z Pinzolo możemy wybrać się zwiedzać cały kompleks zimowy: Pinzolo, Cinque Laghi, Pradelago, Monte Spinale, Passo Groste, Folgarida, Marileva.. Trasy marzenie! Jeśli chcesz zaimponować kilometrami pokonanych tras, nasz skipass daje szanse jazdy bez ograniczeń.  Narciarze i snowboarderzy o zacieciu turystycznym mają jeszcze w pakiecie niespodziankę w postaci Passo Tonale i Lodowca Presena a nawet Ponte di Legno!

-> ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD <-

madonna-di-campiglio-pinzolo-narty-snowboard-szkola-zdrowia-ferie-sylwester-1_resize