LICENCJA SITN DLA SZKOŁY ZDROWIA

Miło nam ogłosić, że Szkoła Zdrowia uzyskała licencję A+B Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego na prowadzenie szkolenia narciarskiego na wszystkich realizowanych poziomach. Posiadanie Licencji SITN PZN gwarantuje odpowiednią jakość pracy szkoły i szkolenia. Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji szkoleniowych, które dotyczą całego sezonu, kończącego się u nas majówką`2014 na lodowcu Pitztal. Szkoła narciarska i snowboardowa zaprasza na ferie zimowe, obozy i wyjazdy narciarskie oraz obozy i wyjazdy snowboardowe. W ferie i poza feriami, zapraszamy na bardzo atrakcyjne szkoleniowo-rekreacyjne wyjazdy narciarskie i snowboardowe dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Gwarantujemy najwyższą jakość, jaką sugeruje uzyskana licencja!

licencje sitn 2013