Kongres IVSI 2013

 

W dniach 6-13.04.2013 w przepięknej stacji alpejskiej Alpe d`Huez we Francji, odbył się Kongres IVSI. Kongresy tej organizacji są przeglądem aktualnych, światowych trendów szkoleniowych, które występują w narciarstwie i snowboardzie. Miło nam poinformować, zwłaszcza uczestników naszych zimowych szkoleń, że ze Szkoły Zdrowia, w polskiej reprezentacji SITN i SITS, znalazło się aż pięciu naszych szkoleniowców: Ewa Wyszkowska, Lech Powolny, Arkadiusz Świętalski, Michał Goły, Emilian Sulicz. To ogromny sukces szkoleniowy i organizacyjny, który na pewno będzie premiował w kolejnych sezonach. Merytorycznie umocniliśmy się w przekonaniu, że nasze starania lokują się w głównym nurcie światowych trendów rozwojowych a bardzo często w jego znaczących częściach. Wśród krajów pozaalpejskich, z pewnością jesteśmy jednym z liderów. Tym bardziej więc cieszymy się, że instruktorzy Szkoły Zdrowia zaliczani są do czołówki współtwórców naszej rzeczywistości, uwzględniających wartości, wynikające z aktywnego stylu życia w okresie zimy.

levitra