Kolejne Fuj… (relacja i wyniki regat)

Pomimo upływu czasu (krótkie parę dni) jeszcze w powietrzu  da się wyczuć emocję,  po drugiej tegorocznej odsłonie, cyklicznej imprezy windsurfingowej z cyklu Fujifilm surf cup. Oj działo się działo! Wiatr pojawił się z północnego zachodu i wiał sprawiedliwie dla wszystkich. Mocniej dla regatowych asów,  umożliwiając im ślizgowe ściganie. A umiarkowanie dla wszystkich pozostałych ścigaczy,  wymagających spokojniejszych warunków do pływania.  Słoneczko świeciło wszystkim życzliwie a deszczyk… No właśnie deszczyk…  a zasadniczo pieruńska ulewa spadł dość rzęsiście głównie maluchom  zmagającym się z trasą regat dziecięcych.( Pozostaje się tylko domyślać cóż też nasi milusińscy nawyrabiali że im ten deszcz…   na główki…) Całą niezwykle udaną imprezę spięła klamrą,  uroczystość wręczenia nagród. Niespodziewanie zaszczycił nas poczet honorowy straży  pożarnej,  pod dowództwem burmistrza Jastarni Tyberiusza Narkowicza, kapitanat reprezentował nobliwie kpt. Zbigniew Orzechowski, sponsorów reprezentowali hojnie Fujifilm Polska (w osobie niezwykłych fotograficznych nagród i niezastąpionej Joanny Czechowskiej) oraz Hydrosfera i Szkoła zdrowia.


A myśmy tam byli i co trzeba robili… pozdrawiamy!

Ekipa  Szkoły Zdrowia:)

Partnerzy:

      

 

 

 

WYNIKI DZIECI:

WYNIKI KOBIET:

WYNIKI MĘŻCZYZN:

Galeria: