KITZSTEINHORN – AUSTRIA, 17-25.04.2015, ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO!

Na Lodowcu Kitzsteinhorn,  mamy dziś 340 cm śniegu i 20cm świeżego puchu. Zanosi się, więc na jeden z najlepszych śniegowych i pogodowych wyjazdów tej wiosny. Jeśli nie mieliście w planach tego wyjazdu, naszym zdaniem, warto w tej sytuacji zweryfikować je, aby dać sobie szansę naprawdę godnego zakończenia sezonu! Z instruktorami Szkoły Zdrowia, zarówno narty, snowboard, lodowiec, pozwolą się poznać i zachwycić! Na decyzje nie zostało już wiele czasu, ale jesteśmy w stanie przyjąć zgłoszenia wszystkich sympatyków nawet wtedy, gdy decyzje o wyjeździe z nami, będą podjęte dopiero przy świątecznym stole! KITZSTEINHORN, LODOWIEC, NARTY, SNOWBOARD w dobrym towarzystwie, czekają na Ciebie, na Was! Zapraszamy!

-> ZAPISZ SIĘ <-

kaprun, kitzsteinhorn, szkola zdrowia, narty, snowboard, windsurfing, kite