Kalendarz szkoleń letnich 2018

13912882_10153679725065846_6234033765554745705_n

 

WINDSURFING & KITE w JASTARNI 2018

JASTARNIA, ul. POLNA 5,  PÓŁWYEP HELSKI

Szkolenie kite dla Szkoły Zdrowia realizuje sprawdzony kitepartner – Firma KITE HERO!


WINDSURFING

AKWEN SZKOLENIOWY SZKOŁY ZDROWIA NA ZATOCE PUCKIEJ

26.04.2018 – 06.05.2018           Majówka. Możliwość indywidualnego szkolenia przez instruktorów i wypożyczeniem sprzętu na zamówienie/niski sezon.

06.05.2018 – 30.05.2018           Sezon wiosenny. Instruktor i sprzęt na zamówienie w weekendy i dni powszednie/niski sezon.

31.05.2018  – 03.06.2018           Weekend Bożego Ciała. Weekend z możliwością indywidualnego szkolenia przez instruktorów i wypożyczeniem sprzętu na zamówienie/średni sezon.

04.06.2018 – 23.06.2018             Wprowadzenie do sezonu. Instruktor i sprzęt na zamówienie w weekendy i dni powszednie/średni sezon. Możliwość: szkolenia indywidualne, pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe i firmowe, przechowalnia sprzętu – na zamówienie/średni sezon.

24.06.2018  – 02.09.2018          Otwarcie sezonu i sezon letni. Szkolenia indywidualne, pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe i indywidualne, sufbar na plaży zatokowej, przechowalnia sprzętu/wysoki sezon.

24.06.2018  –  02.09.2018        Summer Camp – młodzieżowe obozy windsurfingowo-sportowe lub  kite & windsurfing,  (2003 i starsi)  – tygodniowe, „od niedzieli do soboty” w ciągu całych wakacji, z możliwością dwóch i więcej tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, w Ośrodku Kamil albo szkolenia grupowe tylko z dochodzeniem na zajęcia.
Szkolenia indywidualne, pakietowe i zespołowe, lekcje nauki i doskonalenia żeglowania, indywidualne i grupowe także na zamówienie, wypożyczalnia. 10 turnusów  przez cały okres wakacji/wysoki sezon.

24.06.2018 –  07.07.2018           Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy windsurfingowo-rowerowo-sportowy dla młodszych dzieci (2004-2006/Junior,·2007-2011/Kids)  z zakwaterowaniem i żywieniem Ośrodku KAMIL – I turnus/wysoki sezon.

08.07.2018 –  21.07.2018           Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy  windsurfingowo-rowerowo-sportowy  dla  starszych i młodszych dzieci (2004-2006/Junior,·2007-2011/Kids)  z zakwaterowaniem i  żywieniem w Ośrodku KAMIL – II turnus/wysoki sezon.

22.07.2018 – 04.08.2018             Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy windsurfingowo-rowerowo-sportowy dla młodszych dzieci (2004-2006/Junior,·2007-2011/Kids) z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL – III turnus/wysoki sezon.

05.08.2018 – 02.09.2018             Summer Camp – kontynuacja – młodzieżowe windsurfingowo-sportowe lub, (w różnym wieku z akcentem na 2003 i starsi)  – tygodniowe, „od niedzieli do soboty”, z możliwością dwóch i więcej tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem  w Ośrodku KAMIL oraz  szkolenia grupowe tylko z dochodzeniem na zajęcia.

5.08 – 11.08.2018           Obóz windsurfingowo-kite`owe Legend Camp z pobytem w Jastarni, „od niedzieli do soboty”.

26.08 – 1.09.2018          Obóz windsurfingowo-kite`owe Legend Camp z pobytem w Jastarni, „od niedzieli do soboty”.

03.09.2018 – 30.09.2018           Sezon wrześniowy. Szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia indywidualne i grupowe na zamówienie/niski sezon.

KURSY INSTRUKTORSKIE PSW
16.06.2018 – 23.06.2018           Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, Ośrodek KAMIL, kurs na stopień instruktora PSW w zakresie rekreacji  ruchowej ze specjalnością windsurfing, z licencją PSW, termin wiosenny.

25.08.2018 – 01.09.2018            Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, Ośrodek Kamil, kurs na stopień instruktora PSW w zakresie rekreacji  ruchowej ze specjalnością windsurfing, z licencją PSW, termin jesienny. Bezpośrednio po kursie, możliwość             uczestnictwa w MPI PSW.

REGATY WINDSURFINGOWE OKLEY SURF CUP

27.07.2018  Jastarnia, ul. Polna 5, Surf Spot Szkoły Zdrowia. Regaty amatorskie, ogólnodostępne.

DZIECIĘCE REGATY WINDSURFINGOWE
KIDS SURF CUP by SZKOŁA ZDROWIA
 (dla uczniów szkoły podstawowej – roczniki 2006 i młodsi)
27.07.2018  Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia dla uczniów szkoły podstawowej – roczniki 2006 i młodsi.

ZAGRANICAWINDSURFING
Dowolny termin i miejsce. Na zamówienie, dla grupy minimum 5 uczestników szkolenia.

 

DO POBRANIA:

 


SŁOWNICZEK INFORMACYJNY
SZKOŁY ZDROWIA

CZYLI JAK ODCZYTYWAĆ KLUCZOWE POJĘCIA, ZASTOSOWANE W NAZEWNICTWIE IMPREZ LETNICH, ORGANIZOWANYCH W SEZONIE LETNIM 2018 W JASTARNI!

 Kids Camp – obóz dziecięcy windsurfingowo-rowerowo-sportowy dla młodszych dzieci. Kids Camp to propozycja zgrupowania dla dzieci urodzonych w latach 2007-2011, z zapewnieniem programu i akcentami jak w nazwie oraz zdecydowanie ponadstandardowej opieki podczas pobytu         w Jastarni, dostosowanej do dzieci w wieku przełomu przedszkola/szkoły podstawowej oraz wieku szkoły podstawowej. Wymagamy umiejętności jazdy na rowerze. Szkoła Zdrowia zabezpiecza sprzęt windsurfingowy, posiadamy także kajaki, SUPy, skimy, rolki. Rowery własne uczestników lub korzystnie wypożyczone na miejscu w Jastarni. Dwutygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu sześciu pierwszych tygodni wakacji letnich, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL.

Juniors Campto propozycja zgrupowania windsurfingowo-sportowego, dla dzieci starszych urodzonych w latach 2004 – 2006, z zapewnieniem programu szkolenia windsurfingowego i akcentami treningu ogólnorozwojowo-kondycyjnego z wykorzystaniem rowerów, wiosłowania i atletyki terenowej. Opieka podczas pobytu w Jastarni jest dostosowana do wieku dzieci starszych. Szkoła Zdrowia zabezpiecza sprzęt windsurfingowy i związany z wiosłowaniem. Rowery własne uczestników lub korzystnie wypożyczone na miejscu w Jastarni. Dwutygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu sześciu pierwszych tygodni wakacji letnich, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL..

Summer Camp – Obozy windsurfingowe dla młodzieży urodzonej w 2003 r. i starszej). Dwutygodniowe lub tygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu całych wakacji letnich, z możliwością wielokrotności kolejnych tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL. Program główny Summer Campu to program zajęć grupowych w zależności od wyboru, windsurfingowy, poszerzony o inne zajęcia motoryczne o charakterze kondycyjnym i rekreacyjnym. Możliwe jest uczestnictwo w zajęciach szkolenia grupowego tylko z dochodzeniem na zajęcia, a więc w ramach niezależnego, samodzielnego pobytu na Półwyspie Helskim.

Regaty windsurfingowe – ogólnodostępne amatorskie regaty windsurfingowe na akwenie szkoleniowym Szkoły Zdrowia na Zatoce Puckiej, organizowane według regulaminu tych regat. Sprzęt własny lub wypożyczony. Wymagana jest umiejętność samodzielnego żeglowania różnymi kursami względem wiatru, wykonywania zwrotów i zamierzonego żeglowania docelowego.

Dziecięce regaty windsurfingowe – ogólnodostępne amatorskie regaty windsurfingowe na akwenie szkoleniowym Szkoły Zdrowia na Zatoce Puckiej, organizowane według regulaminu tych regat, dostępne dla dzieci urodzonych w 2006 roku i młodszych. Sprzęt własny lub wypożyczony. Wymagana jest umiejętność samodzielnego żeglowania w półwietrze, wykonywania zwrotów i zamierzonego żeglowania docelowego.

Kurs Instruktorski PSW – tygodniowe zgrupowanie szkoleniowe, dla pełnoletnich, zaawansowanych windsurfingowców, czyli posiadających potwierdzony (lub potwierdzony w czasie kursu) III stopień zaawansowania technicznego PSW, mający na celu szkolenie teoretyczno- techniczno-metodyczne, dla uzyskania kwalifikacji szkoleniowych INSTRUKTOR WINDSURFINGU Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu, w zakresie rekreacji ruchowej, uprawniający do samodzielnego szkolenia windsurfingowego.

Obóz  Legend  Camp – kite & windsurfing – Tygodniowe zgrupowania windsurfingowo –kite’owe  (LEGEND), „od niedzieli do  soboty” w określonych terminach. Propozycja ta adresowana jest dla młodzieży urodzonej w 2006 r. i starszej. Program główny LegendCampu  to program windsurfingowo-kite`owy, poszerzony  o inne zajęcia motoryczne o charakterze kondycyjnym i rekreacyjnym. Możliwe jest uczestnictwo w zajęciach tylko z dochodzeniem na zajęcia,  a więc w ramach niezależnego, samodzielnego  pobytu na Półwyspie Helskim.

 Niski / Średni sezon – okres działalności szkoły w ograniczonym zakresie; szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe na zamówienie, według uzgodnionych terminów i zakresu świadczeń. Baza i działalność na plaży, w ograniczonym zakresie.

Sezon wysoki – okres działalności szkoły i bazy windsurfingowej w pełnym zakresie, szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia w godz. od 9.00 – 19.00, szkolenia grupowe na zamówienie, Surfbar na plaży zatokowej.