Kalendarz szkoleń letnich 2017

 

WINDSURFING & KITE w JASTARNI

JASTARNIA, ul. POLNA 5, OW DRAGA, PÓŁwysep HELSKI

Szkolenie kite dla Szkoły Zdrowia realizuje sprawdzony kitepartner – Firma KITE HERO!


WINDSURFING

AKWEN SZKOLENIOWY SZKOŁY ZDROWIA NA ZATOCE PUCKIEJ

27.04.2017 – 07.05.2017
Majówka. Możliwość indywidualnego szkolenia przez instruktorów i wypożyczeniem sprzętu na zamówienie/niski sezon.

04.05.2017 – 09.06.2017
Sezon wiosenny. Instruktor i sprzęt na zamówienie w weekendy i dni powszednie/niski sezon.

10.06.2017  – 24.06.2017
Weekend Bożego Ciała.
Weekend z możliwością indywidualnego szkolenia przez instruktorów i wypożyczeniem sprzętu na zamówienie/średni sezon.

Wprowadzenie do sezonu. Instruktor i sprzęt na zamówienie w weekendy i dni powszednie/średni sezon. Możliwość: szkolenia indywidualne, pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe i firmowe, przechowalnia sprzętu – na zamówienie/średni sezon.

25.06.2017  – 03.09.2017
Otwarcie sezonu i sezon letni. Szkolenia indywidualne, pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe i indywidualne, Sufbar na plaży zatokowej, przechowalnia sprzętu/wysoki sezon.

25.06.2017  –  02.09.2017
Summer Camp – młodzieżowe obozy windsurfingowe, kite & windsurfing,  (2001 i starsi)  – tygodniowe, „od niedzieli do soboty” w ciągu całych wakacji, z możliwością dwóch i więcej tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, w Ośrodku Kamil albo szkolenia grupowe tylko z dochodzeniem na zajęcia.

Szkolenia indywidualne, pakietowe i zespołowe, lekcje nauki i doskonalenia żeglowania, indywidualne i grupowe także na zamówienie, wypożyczalnia, przechowalnia sprzętu. Przez cały okres wakacji/wysoki sezon.

25.06.2017 –  08.07.2017
Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy windsurfingowo-rowerowo-rolkowy dla młodszych dzieci (2002-2004/Junior,·2005 i młodsi/Kids), z dodatkową możliwością kite na campie juniorskim, z zakwaterowaniem i żywieniem Ośrodku KAMIL – I turnus/wysoki sezon.

09.07.2017 –  22.07.2017
Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy  windsurfingowo-rowerowo-rolkowy  dla  starszych i młodszych dzieci (2002-2004/Junior, 2005 i młodsi/Kids), z dodatkową możliwością kite na campie juniorskim, z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL – II turnus/wysoki sezon.

23.07.2017 – 05.08.2017
Kids & Junior Camp – obóz dziecięcy windsurfingowo-rowerowo-rolkowy dla młodszych dzieci (2002-2004/Junior, 2005 i młodsi/Kids), z dodatkową możliwością kite na campie juniorskim, z zakwaterowaniem i żywieniem w Ośrodku KAMIL – III turnus/wysoki sezon.

06.08.2017 – 03.09.2017
Summer Camp – młodzieżowe obozy windsurfingowe, kite & windsurfing, 
(w różnym wieku z akcentem na 2003 i starsi)  – tygodniowe, „od niedzieli do soboty”, z możliwością dwóch i więcej tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem  w Ośrodku KAMIL oraz  szkolenia grupowe tylko z dochodzeniem na zajęcia.

04.09.2017 – 30.09.2017
Sezon wrześniowy. Szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia indywidualne i grupowe na zamówienie/niski sezon.

30.09.2017 – 01.10.2017
Zakończenie sezonu. W październiku Instruktor i sprzęt tylko na zamówienie /niski sezon.

 

REGATY WINDSURFIGOWE

REGATY WINDSURFINGOWE OKLEY SURF CUP

28.07.2017
Jastarnia, ul. Polna 5, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW Draga. Regaty amatorskie, ogólnodostępne.

DZIECIĘCE REGAY WINDSURFINGOWE – COOLPACK KIDS SURF CUP by SZKOŁA ZDROWIA

28.07.2017
Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW Draga, dla uczniów szkoły podstawowej – roczniki 2004 i młodsi.

 

 KURSY INSTRUKTORSKIE PSW

10.06.2017 – 17.06.2017
Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW i Ośrodek KAMIL, kurs na stopień instruktora PSW w zakresie rekreacji ruchowej ze specjalnością windsurfing, z licencją PSW, termin wiosenny.

26.08.2017 – 03.09.2017
Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW i Ośrodek Kamil, kurs na stopień instruktora PSW w zakresie rekreacji ruchowej ze specjalnością windsurfing, z licencją PSW, termin jesienny. Bezpośrednio po kursie, możliwość uczestnictwa w MPI PSW.


 

 

KITESURFING

– JASTARNIA, ul. POLNA 5, OW DRAGA, PÓŁwysep HELSKI

Szkolenie kite dla Szkoły Zdrowia realizuje sprawdzony kitepartner Firma KITE HERO!

AKWEN SZKOLENIOWY SZKOŁY ZDROWIA NA ZATOCE PUCKIEJ

27.04.2017 – 01.10.2017
Sezon letni. Summer Camp – Obozy HERO CAMP (kite) oraz LEGEND CAMP (kite & windsurfing) „od niedzieli do soboty”, tygodniowe obozy dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Pensjonacie Draga lub w Ośrodku Kamol, albo tylko z dochodzeniem na zajęcia. Szkolenia indywidualne i grupowe, według uzgodnionych zgłoszeń. Na obozie dziecięcym “Junior Camp”, możliwość dodatkowego szkolenia kite, w 3-4 osobowych grupach.

KURSY INSTRUKTORSKIE POIK

10.06.2017 – 18.06.2017           Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW i Camping Draga, kurs na stopień instruktora POIK, z polską licencją                                                                               POIK, termin wiosenny.

26.08.2017 – 03.09.2017            Jastarnia, Surf Spot Szkoły Zdrowia, OW i Camping Draga, kurs na stopień instruktora POIK, z polską licencją POIK,                                                                  termin jesienny.


 

ZAGRANICA

WINDSURFING, KITESURFING        

Dowolny termin i miejsce
Na zamówienie, dla grupy minimum 5 uczestników szkolenia.


DO POBRANIA:

 


 

 

SŁOWNICZEK INFORMACYJNY
SZKOŁY ZDROWIA

CZYLI JAK ODCZYTYWAĆ KLUCZOWE POJĘCIA, ZASTOSOWANE W NAZEWNICTWIE IMPREZ LETNICH,

ORGANIZOWANYCH W SEZONIE LETNIM 2017 W JASTARNI!

Kids Camp
– obóz dziecięcy
windsurfingowo-rowerowo-rolkowy dla młodszych dzieci. Kids Camp to propozycja zgrupowania dla dzieci urodzonych w latach 2005 i później, z zapewnieniem programu i akcentami jak w nazwie oraz zdecydowanie ponadstandardowej opieki podczas pobytu w Jastarni, dostosowanej do dzieci w wieku przełomu przedszkola/szkoły podstawowej oraz wieku szkoły podstawowej. Wymagamy umiejętności jazdy na rowerze. Szkoła Zdrowia zabezpiecza sprzęt windsurfingowy, posiadamy także rolki, ale zachęcamy do przywiezienia własnych, jeśli uczestnicy takimi dysponują. Rowery własne uczestników lub wypożyczone na miejscu w Jastarni. Dwutygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu sześciu pierwszych tygodni wakacji letnich, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Pensjonacie DRAGA lub w Ośrodku KAMIL.

Junior Camp
to propozycja zgrupowania windsurfingowo-sportowego, dla dzieci starszych urodzonych w latach 2002 – 2004, z zapewnieniem programu szkolenia windsurfingowego i akcentami treningu ogólnorozwojowo-kondycyjnego z wykorzystaniem rowerów, wiosłowania i atletyki terenowej. Możliwość wyboru dodatkowych zajęć kite`owych. Opieka podczas pobytu w Jastarni jest dostosowana do wieku dzieci starszych. Szkoła Zdrowia zabezpiecza sprzęt windsurfingowy i związany z wiosłowaniem. Posiadamy także rolki, ale zachęcamy do przywiezienia własnych, jeśli uczestnicy takimi dysponują. Rowery własne uczestników lub wypożyczone na miejscu w Jastarni. Dwutygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu sześciu pierwszych tygodni wakacji letnich, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Pensjonacie DRAGA lub w Ośrodku KAMIL..

Summer Camp
– Obozy windsurfingowe,
lub równolegle kite & windsurfing (Legend Camp), (dla młodzieży urodzonej w 2001 r. i starszej) – Dwutygodniowe lub tygodniowe zgrupowania windsurfingowe „od niedzieli do soboty” w ciągu całych wakacji letnich, z możliwością wielokrotności kolejnych tygodni, dla początkujących, średnich i zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem w Pensjonacie DRAGA lub w Ośrodku KAMIL.
Program główny Summer Campu to program zajęć grupowych w zależności od wyboru, windsurfingowy, kite`owy lub windsurfingowo-kite`owy, poszerzony o inne zajęcia motoryczne o charakterze kondycyjnym i rekreacyjnym. Możliwe jest uczestnictwo w zajęciach szkolenia grupowego tylko z dochodzeniem na zajęcia, a więc w ramach niezależnego, samodzielnego pobytu na Półwyspie Helskim.

Regaty windsurfingowe
– ogólnodostępne amatorskie regaty windsurfingowe na akwenie szkoleniowym Szkoły Zdrowia na Zatoce Puckiej, organizowane według regulaminu tych regat. Sprzęt własny lub wypożyczony. Wymagana jest umiejętność samodzielnego żeglowania różnymi kursami względem wiatru, wykonywania zwrotów i zamierzonego żeglowania docelowego.

Dziecięce regaty windsurfingowe
– ogólnodostępne amatorskie regaty windsurfingowe na akwenie szkoleniowym Szkoły Zdrowia na Zatoce Puckiej, organizowane według regulaminu tych regat, dostępne dla dzieci urodzonych w 2004 roku i młodszych. Sprzęt własny lub wypożyczony. Wymagana jest umiejętność samodzielnego żeglowania w półwietrze, wykonywania zwrotów i zamierzonego żeglowania docelowego.

Kurs Instruktorski PSW
– siedmiodniowe zgrupowanie szkoleniowe, dla pełnoletnich, zaawansowanych windsurfingowców, czyli posiadających potwierdzony (lub potwierdzony w czasie kursu), III stopień zaawansowania technicznego PSW, mający na celu szkolenie teoretyczno- techniczno-metodyczne, dla uzyskania kwalifikacji szkoleniowych INSTRUKTOR WINDSURFINGU Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu, w zakresie rekreacji ruchowej, uprawniający do samodzielnego szkolenia windsurfingowego.

Obozy:
Hero Camp – kite
, Legend  Camp – kite & windsurfingDwutygodniowe lub tygodniowe zgrupowania kite (HERO) lub kite`owo – windsurfingowe (LEGEND), „od niedzieli do  soboty” w ciągu całych wakacji,  z możliwością wielokrotności kolejnych tygodni, dla początkujących, średnich i  zaawansowanych, z zakwaterowaniem i żywieniem  w Pensjonacie DRAGA lub w Ośrodku Kamil. Propozycja ta adresowana jest dla młodzieży urodzonej w 2003 r. i starszej. Program główny Campu  to program kite`owy lub windsurfingowo-kite`owy, poszerzony  o inne zajęcia motoryczne o charakterze kondycyjnym i rekreacyjnym. Możliwe jest uczestnictwo w zajęciach tylko z dochodzeniem na zajęcia,  a więc w ramach niezależnego, samodzielnego  pobytu na Półwyspie Helskim.

Kurs Instruktorski POIK
siedmiodniowe zgrupowanie szkoleniowe, dla pełnoletnich, zaawansowanych kite`owców czyli posiadających potwierdzony ( lub potwierdzony w czasie kursu), stopień zaawansowania technicznego POIK, mający na celu szkolenie teoretyczno- techniczno-metodyczne, dla uzyskania kwalifikacji szkoleniowych INSTRUKTOR KITESURFINGU Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu w zakresie rekreacji ruchowej, uprawniający do samodzielnego szkolenia kiite`owego.

Niski / Średni sezon
okres działalności szkoły w ograniczonym zakresie; szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia, szkolenia grupowe na zamówienie, według uzgodnionych terminów i zakresu świadczeń. Baza i działalność na plaży, w ograniczonym zakresie.

Sezon wysoki
okres działalności szkoły i bazy windsurfingowej w pełnym zakresie, szkolenia indywidualne i pakietowe, wypożyczalnia w godz. od 9.00 – 19.00, szkolenia grupowe na zamówienie, Surfbar na plaży zatokowej.