FUJI FILM SURF CUP – wyniki

Cudowne gorące lato z piękną pogodą, przywitały uczestników pierwszej tegorocznej edycji ogólnopolskich amatorskich regat z cyklu FUJI FILM SURF CUP. Jastarnia w takim wydaniu przypominała raczej jakieś miasteczko na wyspach kanaryjskich a uczestnicy czuli się jak na jakiejś eliminacji pucharu PWA! W takim duchu też rywalizowali. Pięć ciężkich wyścigów wyłoniło zwycięzców. Wspomnieć należy, że tuż obok dorosłych rywalizowały z rekordowym składem także nasze pociechy, zmagając się ze sobą, wiatrem oraz ciepłem w ramach SZKOŁA ZDROWIA KIDS CUP! I tak zapamiętamy 25 lipca, jako dzień gorących sportowych zmagań.

->GALERIA<-

Z jak zawsze gorącymi pozdrowieniami ekipa SZKOŁY ZDROWIA

szkola zdrowia, fujifilm surf cup, jastarnia, regaty, dla dzieci, wyniki (6)

2014.07.25 szkolazdrowia cup, wyniki dzieci

 

szkola zdrowia, fujifilm surf cup, jastarnia, regaty, dla dzieci, wyniki (23)

2014.07.25 fujifilm surf cup, wyniki kobiety

 

szkola zdrowia, fujifilm surf cup, jastarnia, regaty, dla dzieci, wyniki (35)

 

2014.07.25 fujifilm surf cup, wyniki mezczyzni

 

->KOLEJNE REGATY<-