FERIE ZIMOWE 2014

Zakończyliśmy tegoroczne ferie zimowe. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w imprezach zagranicznych i w Szczyrku. Tegoroczne ferie przyniosły nam nowe. Zaprzyjaźniliśmy się z nowym fantastycznym miejscem w Tarvisio we Włoszech. Rewelacyjnie efektywnie zrealizowaliśmy wszystkie szkolenia w Szczyrku. W Ravascletto udały się aż trzy specjalne campy – dla snowboarderów, jazdy sportowej na tyczkach dla narciarzy oraz ala młodszych dzieci samodzielnie lub z rodzicami. Jeśli do tego dodamy, że propozycja terminów ferii była na tyle otwarta, że nie było w niej ograniczeń i uczestnicy w każdym wieku i poziomie zaawansowania mieli propozycje dobrego spędzenia z nami jednego lub dwóch tygodni, ferie zimowe były w tym roku naprawdę dobre. Wszystkie te udane tegoroczne propozycje, będziemy kontynuować w następnym roku i dlatego już dzisiaj informujemy o terminach FERII ZIMOWYCH 2014, bo są przesunięte o tydzień później i już dziś warto zacząć planować! Zapraszamy!!!