DOBRE WIEŚCI ZE SZCZYRKU!!!!

Dla wszystkich uczestników naszych szkoleń w ferie zimowe w Szczyrku, mamy dobrą wiadomość. W wyniku porozumienia się Centralnego Ośrodka Sportu i  SzczyrkowskiegoOśrodka Narciarskiego, w bieżącym sezonie będzie obowiązywał jeden wspólny bilet / skipassna trasy COS w rejonie Skrzycznego oraz na wyciągi orczykowe SzON od Czyrnej do Malinowa.  Dobrą wiadomością jest również to, że można będzie kupić bilety punktowe, (czyli np. na jeden przejazd) ale przede wszystkim tak jak w całej Europie,  bilety wielodniowe. Jest to ważne dla uczestników naszych tygodniowych turnusów, bo nie dość, że będzie wreszcie wiadomo ile musimy przeznaczyć na wyciągi, to również wreszcie kupując bilet na cały dzień, nie będziemy musieli ograniczać sztucznie ilości przejazdów. Odpadnie też problem kłopotów z  kolejką krzesełkową podczas silnego wiatru. Zawsze w tej sytuacji można skorzystać z wyciągów w Czyrnej lub Solisku.  Ceny biletów 5 -dniowych to 280,- zł  a 6-dniowych to 318,-zł.  Porównując więc, ceny do skipassów w € zagranicą, wydaje się, że kwota po przeliczeniu w granicach 70-75 €, jeśli trasy będą dobrze utrzymane, jest adekwatna do świadczonych usług. Podajemy tą wiadomość,  bo nie wszyscy zadecydowali już jak spędzą ferie zimowe.  Zapraszamy na ferie ze Szkołą Zdrowia, gdzie zapewniamy kompetentne szkolenie narciarskie i snowboardowe.  Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w OW Panorama!!!. Nasi instruktorzy obiecują, że skipassy zakupione według nowych zasad, zostaną na pewno wreszcie dobrze wykorzystane!!!

szkolazdrowia.pl_1