ALE SIĘ DZIAŁO!!!

Wróciliśmy właśnie z bardzo udanego Otwarcia Sezonu Zimowego 2014-2015, którego dokonaliśmy na Stubaiu, pięknym, wysokim lodowcu, w samym sercu Tyrolu, w sąsiedztwie cesarskiego i olimpijskiego Innsbrucka! Tym razem zaszczycili nas swoją obecnością wszyscy: sprawdzeni przyjaciele, biznesmeni, lekarze, studenci, instruktorzy narciarscy i kandydaci, grupy sportowe, snowboarderzy oraz wybitna grupa specjalizująca sie w ochronie przeciwpożarowej, dla której wyjazd był połączeniem doskonalenia zawodowego i pracy własnej nad sobą, swoją kondycją i zdrowiem!  Warunki śniegowe na Stubaiu, jak zwykle o tej porze wybitnie dobre a załamanie pogody, które na chwilę ograniczyło nasze możliwości, kierownictwo ośrodka wynagrodziło wolnymi skipassami  do wykorzystania na następnym wyjeździe! Jeśli dodamy do tego bardzo mocny Zespół Instruktorski Szkoły Zdrowia, atrakcje gościnnego Fulpmes i inne składowe wyjazdu, nasze inauguracyjne w tym sezonie Seminarium Otwarcia Sezonu, powinniśmy uznać za bardzo udane! Obiecujemy, że inne wyjazdy w sezonie 2014-2015 przygotowujemy tak samo starannie oraz, że już pracujemy nad przyszłoroczną inauguracją 6-14.11.2015! Dziękujemy za wspólny wyjazd, pozytywne nastawienie i atmosferę, dla których warto starać się, aby następne były równie udane! Zapraszamy, więc do naszej galerii zdjęć na chwile wspomnień!!!

10579365_10203038238781591_130996133_n