A W NOWEJ ZELANDII JUŻ PACHNIE WIOSNĄ!!!

nowa zelandia, narty, maciek powolny (22)Okazuje się, że nawet w Nowej Zelandii mamy przyjaciół. Dziękujemy za pozdrowienia od mieszkających tam dawnych studentów, którzy nas mile i serdecznie wspominają, więcej – przyznają się! Maciej, który zrobił sobie mały urlop od Australii na wiosenne narty w NZ, przysłał parę zdjęć, z pozdrowieniami dla naszych przyjaciół w Europie, a także wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą , że nimi będą! Jest tam pięknie! Przeogromne tereny, mnóstwo snowparków, przewaga snowboarderów i ciekawostka –  ośrodki zimowe są NO SMOKING!!!!! Całe!!! Życzy udanej inauguracji sezonu i zachęca do naszych szkoleń, bo jego zaraz wyłapali, że nie jest przeciętniakiem. A to wszędzie otwiera wszystkie drzwi! Zachęcamy póki co do obejrzenia kilku widoczków z drugiej Półkuli i może chwili własnej zadumy!

No i zmiana klimatu. Pomiędzy naszym latem a zimą odbyło się w Sydney Grand Prix WRC Australia. Takiej gratki Maciej nie mógł sobie odpuścić i podzielił się z nami klimatem tej imprezy.