40+ !!! ZAPROSZENIE SPECJANE I DEDYKOWANE!!

W terminie pierwszego tygodnia marca, Szkoła Zdrowia zaprasza na tradycyjny już wyjazd narciarski (i snowboardowy), wszystkich będących w formie bardzo dobrej, dobrej i trochę mniej dobrej, na wiosenne słońce, ostrą albo dostojną jazdę z instruktorami, do włoskiego miasteczka Tarvisio, łączącego w sobie słoweńskie, austriackie i włoskie klimaty. Jeśli do tego dodać Monte Lussari, z nieprawdopodobnym krajobrazem, klimatem i jedną z najpiękniejszych w  Alpach trasą FIS, można mieć poczucie pobytu w prawie nierealnym świecie. Mieszkanie w stylowym Hotelu Spartiaque, dopełnia nastrój i przeżycia! Czyż nie zasłużyliśmy sobie aby tam pojechać? Właśnie to czas po feriach szkolnych, a więc czas na specjalną ofertę 40 +!!! Dla tej grupy ze zniżką, natomiast dla wszystkich z należną atencją i serdecznością!!!

 OFERTA

ferie, sylwester, tarvisio, narty, snowboard, szkola zdrowia, mapa tras (6)