Oferta

N A R T Y

728x90 ver 2 Baner na stronę www szkoły licencjonowanej SITN-PZN

Ferie zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, szkoła narciarska, szkoła snowboardowa, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe. Kursy na stopień instruktora  SITN, kursy kwalifikacyjne KK PZN. Zawody regionalne, egzamin regionalny, kursy demonstratora. Szkolenia sport i rekreacja, jazda sportowa na tyczkach, slalom, slalom gigant. Ekstremalnie udane szkolenia. Unifikacja Szczyrk, Austria, Włochy, wyjazdy w Alpy na lodowiec. Jazda z instruktorem, szybkie postępy, najlepsza zdawalność i atmosfera. Instruktorzy PZN i instruktorzy wykładowcy PZN, Demo Team, Mistrzowie Polski.

 

S N O W B O A R D

Szkoła snowboardu. Szkolenia grupowe, nauka i doskonalenie jazdy na snowboardzie. I, II, III klasa PZS licencja, freeride, freestyle, alpinie. Szkolenie dla początkujących, doskonalenie. Ekstremalnie udane szkolenia. Obozy Szczyrk, Austria, Włochy, wyjazdy w Alpy na lodowiec. Lekcje indywidualne, jazda z instruktorem, unifikacja, doskonałe efekty i atmosfera. Instruktorzy i instruktorzy wykładowcy PZS, Mistrzowie Polski.

W I N D S U R F I N G

Tyle radości – ile wiatru w żaglu!!! Poznasz kiedy spróbujesz!!! Zapraszamy na szkolenia: tygodniowe kursyobozy windsurfingowe w kraju i zagranicą, obozy dla dziecilekcje z instruktoremsurf przedszkolewypożyczalnia sprzętu. Wszystko pod patronatem PSW i licencjonowanych instruktorów! Dla chcących podnosić kwalifikacje możliwość zaliczaniu patentów PSW i uczestnictwa w kursach instruktorskich! Zapraszamy również na imprezy motywacyjne dla firm – połączone z mile spędzonym czasem na windsurfingu!

 

K I T E S U R F I N G

Któż z nas nie marzył o wolności, o lataniu. Być choć raz jak  Dedal i Ikar…. Ale zaraz, zaraz, zaraz… dlaczego tylko raz… Zapraszamy na szkolenia: tygodniowe kursy, indywidualne lekcje z instruktorem, obozy kite’owe w kraju i zagranicą. Wszystko pod patronatem IKO i licencjonowanych instruktorów. Zapraszamy również na imprezy motywacyjne dla firm – połączone z mile spędzonym czasem na kajcie…

 

Ż E G L R S W O

Każdy choć raz w życiu marzy o wielkiej żeglarskiej przygodzie!! już teraz masz okazje spróbować tego w szkole zdrowia!! W ofercie: obozy żeglarskie na mazurach, kursy na stopień żeglarza jachtowego PZŻ, możliwość wynajęcia skipera na tydzień bądź dłużej!! Wszystko to z instruktorami znanymi wam z zimowych wjazdów i windsurfingu w Jastarni!! serdecznie zapraszamy!!!