NARTY & SNOWBOARD w ALPACH CARNIJSKICH

WIOSENNE SŁOŃCE - WIOSENNY ŚNIEG - WIOSENNA JAZDA - WIOSENNY WIGOR - WIOSENNA SATYSFAKCJA!!!

Wyjazd rekreacyjno-turystyczny i szkoleniowy dedykowany zwłaszcza dla dorosłych, zaproszenie specjalnie serdeczne dla seniorów !!! NARTY Z OLIMPIJCZYKIEM!!!

Charakterystyka:

RAVASCLETTO – urocze miasteczko, położone w północno-wschodnich Włoszech w Regionie Carnia. Hotel **** La Perla mieści się w sąsiedztwie dużego obiektu sportowego i kolejki gondolowej na Zoncolan, tworząc nowe centrum starego miasteczka. La Perla jest, więc jednym z ważniejszych miejsc tego środowiska. Lokalizację ucennia jeszcze bardziej bliskie sąsiedztwo Stacji Sportów Zoncolan, z doskonale zorganizowanym, kompaktowym i przyjaznym kompleksem zimowym, zlokalizowanym na wysokości od 1000 do 2000 m npm. Atrakcyjność wyjazdu podnosi oferta wycbezkosztowej wycieczki do Villach oraz możliwość również bezkosztowego zaliczenia drugiej stacji zimowej Tarvisio z fantastyczną trasą FIS na Monte Lusari!!! Oferta jest, więc nie tylko standardowym adresem, lecz wynika z głębokiego przekonania Szkoły Zdrowia, że to specjalne, nadzwyczaj pod wieloma względami przyjazne miejsce, można polecić bez obawy, że nie spełni oczekiwań. Dodatkowo 850 km odległości z Katowic, czyni Ravascletto również bardzo przyjaznym dla podróży. Tegoroczny wyjazd do Hotelu La Perla, jest wybitnym, marcowym zamiennikiem dla Val di Sole, gdzie zapraszamy znów w następnym sezonie!

Termin i miejsce:

16 – 24.03.2018  – Hotel**** La Perla, Ravascletto, Włochy

                        wyjazd – piątek  o godzinie  23.00 z terenu AWF Katowice, Mikołowska 72,  prosimy być około pół godziny przed wyjazdem,
                                powrót do Katowic – sobota, rano.

Koszt:

 990,- PLN,   oraz   440,- € – hotel***  z żywieniem (śniadanie + obiadokolacja), pokoje 2 – 3 osobowe i rodzinne, basen + SPA.

Zniżki:     90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie,  140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego  wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu grupowym,  90,-€ dla ur. 2008 i młodszych i 1942 i starszych – z tytułu skipassu.
Hotel – wg. oferty hotelu.

Dopłaty35 € do skipassu  dla dorosłych ur.30.11.1998- i starszych. Hotel – wg. oferty hotelu.

Koszt obejmuje:

 • Skipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa ZONCOLAN! + stacja zimowa Tarvisio ( ewentualnie + stacja zimowa Sella Nevea)!
 • Hotel****La Perla, z żywieniem HP, basen + SPA, WI-FI fee.
 • Przejazd autokarem na trasie Katowice – Ravascletto – Katowice i na miejscu.
 • Wycieczka do Villach – bez przewodnika ( dla jadących autokarem).
 • Wycieczka do Tarvisio! Narty na Monte Lusari i fantastycznej trasie FIS! Dwie stacje narciarskie na jednym wyjeździe! -bez dopłaty!
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej.
 • Grupowe szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu,

w grupach zaawansowania i wieku. Ćwiczenia jazdy sportowej na tyczkach. Zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu.

 • Pomoc w przypadku potrzeby skorzystania z porady lekarskiej.

Koszt nie obejmuje:

 • Kaucja zwrotna za skipass (5 euro).
 • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje itp.
 • Opłaty związkowe w związku z uzyskaniem certyfikatu SITN lub SITS – dla zainteresowanych.

W programie:

 • Nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach wg. aktualnego Programu Szkolenia SITN-PZN lub SITS.
 • Videocoaching, wykłady, pogadanki, dyskusje.
 • „Oblicza wielkiego sportu” – spotkanie z OLIMPIJCZYKIEM!!!
 • Doszkolenie w jeździe na tyczkach, snowpark. Organizacja zawodów – gigant!
 • Szkolenie snowboardowe przy frekwencji minimum 5 uczestników w grupie o zbliżonym poziomie.

Uwagi:

 • Zadatek w wysokości kosztów złotówkowych, prosimy przesłać na konto: Szkoła Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Uzupełnienie opłaty w € i ewentualnie uzgodnionej opłaty złotówkowej – wpłata w pierwszym dniu wyjazdu.
 • Zachęcamy wszystkich do posiadania i korzystania z kasków!
 • Dla dzieci oraz dorosłych korzystających ze snowparku – kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook