NARCIARSKI SPORT CAMP

 1. Co to jest Sport Camp?
 2. Narciarski Sport Camp to zgrupowanie na wyjeździe zagranicznym lub krajowym poświęcone nauce i doskonaleniu jazdy na tyczkach. Na jednym wyjeździe Szkoła Zdrowia proponuje nastawienie się na jedną z możliwości, to znaczy slalom lub slalom gigant. Wynika to z uwzględnienia warunków narciarskich na poszczególnych wyjazdach do realizacji slalomu lub slalomu giganta oraz z przekonania, że na tygodniowym wyjeździe, trudno jest o efektywną realizację wielu zróżnicowanych zadań.
 3. Terminy i miejsca:
  Informację o terminach i miejscach campów SL i GS, podajemy w kalendarzu sezonowym imprez zimowych Szkoły Zdrowia oraz w ofertach dotyczących poszczególnych imprez.

III. Koszty:
Narciarski sport camp realizowany jest w ramach wyjazdów, w których jest awizowany, za dopłatą lub bez dopłaty – jak w ofercie.

 1. Warunki uczestnictwa:
  – Dokonanie zgłoszenia na dany wyjazd, z dodatkową informacją o uczestnictwie
  w campie.
  – Poziom zaawansowania technicznego umożliwiający uczestnictwo w programie campu czyli zaawansowanie techniczne na poziomie zaliczonego kursu kwalifikacyjnego, umożliwiające jazdę na tyczkach.
 2. W programie:
  W czasie campu realizowany będzie specjalny program dla zgłoszonych osób:
  Jazda na tyczkach – slalom lub slalom gigant – według oferty.
  Zaawansowane szkolenie techniczne – szkolenie techniczne odpowiadające poziomowi i zapotrzebowaniu uczestników campu, uzupełniające jazdę na tyczkach.
 3. Uwagi:
  – Warunkiem realizacji programu campu jest zebranie się grupy szkoleniowej min. 6 osób i korzystanie z kasków!
  – W zaplanowanych terminach i miejscach, mamy pewność funkcjonowania
   i dostępności do dobrze przygotowanych stoków!
  – Podczas campu, dodatkowo zaplanowane mogą być, nieodpłatne dla uczestników testy   nart    HEAD !
  We wszystkich terminach  obozów w Szczyrku, planowana jest realizacja elementów        sportowych bez dopłaty za sport camp. W ferie szkolne jazda na tyczkach z naprzemiennym akcentem SG/SL w kolejnych tygodniach ferii.

Zapraszamy!!!

Ewa Wyszkowska i Kasper Leonowicz wraz z Zespołem Instruktorów!

Close Menu
Facebook