NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY SPORTCAMP – ATRAKCYJNE ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO NA LODOWCU KITZSTEINHORN – KAPRUN

EUROPA - SPORTREGION - SALZBURGERLAND - AUSTRIA dla wszystkich chętnych, w każdym wieku, praktycznie na każdym poziomie zaawansowania!

Charakterystyka:

Lodowiec Kitzsteinhorn to kultowe miejsce dla polskich narciarzy i snowboarderów, z atrakcyjnymi propozycjami kolejek i tras. Już trzeci sezon działa nowa gondola pod sam szczyt lodowca Kitzsteinhorn. Doskonale skonfigurowane i łatwo dostępne trasy sportowe, turystyczne i freeridowe. Bardzo urokliwe Alpincenter. Zaproszenie tym razem do apartamentów. Doskonała lokalizacja bardzo atrakcyjnych apartamentów i wybitna oferta właściciela. Sześć dni na śniegu sprzyjającym terminie Majówki, w sam raz, aby podsumować i zamknąć sezon! Lodowcowy firn czeka także na nas!

Termin :

28.04 – 5.05.2017Kaprun6 dni na śniegu.

 – wyjazd z Katowic, Mikołowska 72 a -teren AWF, 29.04.2017 – sobota, godz. 8.00,
 – powrót do Polski – 6.05. 2017 – sobota, popołudniu.

Koszt:

990, – PLN oraz 450 € – ELTO Appartements Kaprun,

                Zniżki:     90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji               uczestnictwa w imprezie, 140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z            tytułu drugiego wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa            w zorganizowanym szkoleniu. Skipass  – według oferty Kitzsteinhorn Gletscher.

                Dopłaty: apartament 2-osobowy = 50,- €/osoba/tydzień.

Koszt obejmuje:

 • Zakwaterowanie w ELTO Appartements Kaprun w apartamentach 3 – 6 osobowych, darmowe WiFi, dwa razy w trakcie pobytu darmowy zespół saun z pokojem relaksu. Każdy apartament posiada dobrze wyposażony aneks kuchenny.
 • Skipass na 6 dni na cały Lodowiec Kitzsteinhorn.
 • Zorganizowany przejazd, środkiem transportu dostosowanym do ilości uczestników na trasie Katowice – Kaprun
  i z powrotem, dojazdy na lodowiec.
 • Kompetentne szkolenie prowadzone przez uprawnionych instruktorów i IW narciarstwa i snowboardu.
 • Narciarski Sport Ski Slalom Camp, Snowboardowy Freestyle & Freeride Camp!
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, NNW oraz ubezpieczenie OC.
 • Pomoc w przypadku konieczności skorzystania z porady lub interwencji lekarskiej.

Koszt nie obejmuje:

 • kaucja zwrotna za skipass (2 euro) – dotyczy wszystkich uczestników,
 • korzystanie z obiektów TAUERN SPA,
 • opłaty związkowe – dla zainteresowanych certyfikatami SITN PZN lub SITS – wg cennika opłat stowarzyszeń,

W programie:

 • Doskonalenie i nauka jazdy na nartach lub snowboardzie wg. aktualnych programów, jazda rekreacyjna.
 • Narciarski Sport Ski Slalom Camp, Snowboardowy Freestyle & Freeride Camp!
 • Szkolenie, freestylowe, freeridowe, carvingowe, muldy!
 • Videocoaching, wykłady, dyskusje,
 • Możliwości:

          – SL CAMP/N – doszkolenie na tyczkach, elektroniczny pomiar czasu!

          – II część kursu I SITN, szkolenie przygotowawcze do egzaminu regionalnego SITN!

          – Szkolenie i egzamin na klasy sprawności SITS PZS.

          – Unifikacja instruktorska SITS, snowboardowy freestyle & freeride camp.

          – Testowanie nart HAED i zakupów po promocyjnej cenie!

Uwagi:

 • Zadatek w wysokości opłaty złotówkowej (PLN), prosimy przesłać niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia ważnego 7 dni, na konto Szkoły Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Opłata w € – wpłata w pierwszym dniu imprezy. Na życzenie uczestnika, Szkoła wydaje stosowną fakturę VAT.

Zachęcamy do posiadania i korzystania z kasków! Dla dzieci i młodzieży, snowboarderów i korzystających ze snowparku - kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook