FERIE ZIMOWE w DOLOMITACH, w PINZOLO !!!

DZIECIĘCY KIDS & JUNIORS oraz MŁODZIEŻOWY WINTER CAMP, zaproszenie także dla RODZICÓW!!! oferta narciarska dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, średniej!

WYJAZD REKREACYJNO-TURYSTYCZNY I SZKOLENIOWY - NAUKA, DOSKONALENIE, FUN !!!

Charakterystyka:

Pinzolo – rozwijająca się stacja zimowa w południowej części ogromnego kompleksu sportów zimowych Val di Sole z takimi znanymi miejscowościami jak Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Pejo oraz Tonale. Stacja znana jest również z organizacji slalomowych Pucharów Świata! Połaczenie gondolowe ze stokami Cinque Laghi i Pradalago w Madonnie i połączenia wyciągowe z Marilevą i Folgaridą, uczyniło z Pinzolo jeden z najatrakcyjniejszych rejonów tej zimowej fabryki narciarstwa i snowboardu. Uzyskanie przez nas w bieżącym sezonie możliwości zakwaterowania i skipassu w niespotykanej, wybitnie promocyjnej cenie, może stanowić niezwykłą okazję i zachętę do skorzystania z usług tego fantastycznego rejonu, gdyż przewidujemy, że splot korzystnych okoliczności, w tym także wybitnie dobra opinia o Szkole Zdrowia, nie zawsze mogą przekładać się na tak korzystną ofertę. Samo Pinzolo to urocze miasteczko ze starożytnymi korzeniami, położone u podnóża Masywu Brenta, na południowej ekspozycji stoku kończącego się przełęczą w Madonna di Campiglio. Hotel***S Colini, który na tym wyjeździe będzie naszą bazą, jest zlokalizowany przy spokojnej uliczce w centrum miasteczka, około 150 m od dolnej stacji gondoli, dysponuje basenem i SPA. Oferta jest, więc nie tylko standardowym adresem, lecz wynika z głębokiego przekonania Szkoły Zdrowia, że to specjalne, piękne pod wieloma względami miejsce, można polecić bez obawy, że nie spełni oczekiwań, tym bardziej, że relacja świadczeń do ceny jest bardzo atrakcyjna!

Termin i miejsce:

12 – 20.01.2018  – Hotel***S Colini, Pinzolo, Włochy ( z basenem i SPA!)

wyjazd – piątek  o godzinie  23.00 z terenu AWF Katowice, Mikołowska 72,  prosimy być około pół godziny przed wyjazdem, powrót do Katowic – sobota, przed południem. Organizacja dojazdu z Warszawy, w zależności od ilości zainteresowanych osób.

Koszt:

990,- PLN , oraz 460,- €hotel + basen & SPA,  żywienie (śniadanie + obiadokolacja), pokoje 2 osobowe lub większe.

Zniżki: 90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie, 140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego  wyjazdu w sezonie,  200 PLN z tytułu własnego dojazdu, 200 PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu grupowym-dotyczy dorosłych, 110 € – dla urodzonych 1.12.2009 i młodszych z tytułu free skipassu. Hotel: wg oferty hotelowej.

Dopłaty:  45 € – do skipassu dla dorosłych-urodzonych 30.11. 1999 i starszych.  Dodatkowo do wyboru: 30 € dla dorosłych – dopłata za rozszerzony, jednodniowy lub 52 €  za 6 dniowy skipass Skiarea Campiglio  Dolomiti di Brenta(Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida, Marileva,Pejo), Hotel: wg.oferty hotelowej.

Koszt obejmuje:

 • Skipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa Pinzolo! Skipass Skiarea wymaga dopłaty.
 • Hotel***S Colini, z żywieniem HP i basenem + SPA.
 • Przejazd autokarem na trasie Katowice – Pinzolo – Katowice i w razie potrzeby na miejscu.
 • Grupowe szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu,
  w grupach zaawansowania i wieku. Ćwiczenia jazdy sportowej na tyczkach. Oddzielne grupy dla dzieci i młodzieży oraz dla rodziców. Przydział do grup wg. kryterium umiejętności.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej.
 • Pomoc w przypadku potrzeby skorzystania z porady lekarskiej.

Koszt nie obejmuje:

 • Kaucja zwrotna za skipass (5 euro).
 • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje itp.
 • Opłaty związkowe za uzyskane certyfikaty SITN lub SITS – dla zainteresowanych.

W programie:

 • Nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach wg. aktualnego Programu Szkolenia SITN-PZN lub SITS.
 • Videocoaching, wykłady, pogadanki. Animacje, organizacja czasu wolnego dla dzieci.
 • Doszkolenie w jeździe na tyczkach, snowpark.
 • Możliwość szkolenia grupowego przy frekwencji minimum 5 uczestników lub łączenie w grupę osób o najbardziej zbliżonych umiejętnościach.

Uwagi:

 • Zadatek w wysokości kosztów złotówkowych, prosimy przesłać na konto: Szkoła Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Uzupełnienie opłaty w € w pierwszym dniu wyjazdu.
 • Zachęcamy wszystkich do posiadania i korzystania z kasków!
 • Dla dzieci do lat 15 oraz dorosłych, korzystających ze snowparku – kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook