FERIE ZIMOWE w DOLOMITACH, MŁODZIEŻOWY WINTER CAMP !!!

NARCIARSKI SL + SG, SNOWOARDOWY FREESTYLE - NAUKA, DOSKONALENIE, FUN !!!

FERIE ZIMOWE W PINZOLO:
LUBELSKIE, ŁÓDZKIE, PODKARPACKIE, POMORSKIE, ŚLĄSKIE, PODLASKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Charakterystyka:

Pinzolo – rozwijająca się stacja zimowa po południowej stronie ogromnego kompleksu sportów zimowych Val di Sole z takimi znanymi miejscowościami jak Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Pejo oraz Tonale. Stacja znana jest również z organizacji zawodów zjazdowych najwyższej rangi! Połaczenie gondolowe ze stokami Cinque Laghi i Pradalago w Madonnie aż do Marillevy, uczyniło z Pinzolo jeden z najatrakcyjniejszych rejonów tej zimowej fabryki narciarstwa i snowboardu. Uzyskanie przez nas w bieżącym sezonie możliwości zakwaterowania i skipassu w niespotykanej, wybitnie promocyjnej cenie, może stanowić niezwykłą okazję i zachętę do skorzystania z usług tego fantastycznego rejonu, gdyż przewidujemy, że splot korzystnych okoliczności, w tym także dobra opinia o Szkole Zdrowia, nie zawsze mogą przekładać się na tak korzystną ofertę.

Termin i miejsce:

26.01 – 3.02.2018 – Hotel Chalet Fiocco di Neve***, Pinzolo, Włochy

wyjazd z terenu AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a – piątek,  o godzinie 23.00,                                               prosimy  być około pół godziny przed wyjazdem, powrót do Katowic – sobota, przedpołudniem.

 • wyjątkowo atrakcyjna oferta ze względu na możliwości narciarskie i snowboardowe dedykowane specjalnie dla młodzieży
  oraz ze względu na miejsce i niezwykle promocyjną cenę w bardzo atrakcyjnym okresie szczytu sezonu!
 • wyjątkowo bogata oferta jazdy na tyczkach i snowboardowego FREESTYLE`U i FREERIDE`U !!!

Koszt:

 990,- PLN,  oraz   435,- € – Hotel Chalet Fiocco di Neve***, z żywieniem (śniadanie + obiadokolacja), pokoje 2- 4 osobowe.

Zniżki:     90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie, 140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego  wyjazdu w sezonie,  200 PLN z tytułu własnego dojazdu, 200 PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu grupowym-nie dotyczy uczniów. Hotel: wg oferty hotelowej.

Dopłaty:  45 € – do skipassu dla dorosłych-urodzonych 30.11. 1999 i starszych.  Dodatkowo do wyboru: 30 € dla dorosłych –                 dopłata za rozszerzony, jednodniowy lub 52 € za 6 dniowy skipass Skiarea Campiglio  Dolomiti di Brenta (Pinzolo, Madonna di                 Campiglio,  Folgarida, Marileva,Pejo).  Hotel: wg. oferty hotelowej.

Koszt obejmuje:

 • skipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa Pinzolo + Dzień Integracyjny Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta!
 • Hotel Chalet Fiocco di Neve***, z żywieniem HB w tym SPA!
 • przejazd autokarem na trasie Katowice – Pinzolo – Katowice, w razie potrzeby – przejazdy na miejscu.
 • ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej.
 • szkolenie narciarskie lub snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu,w grupach zaawansowania.
 • pomoc w przypadkach konieczności korzystania z pomocy lekarskiej.
 • organizacja czasu wolnego.

Koszt nie obejmuje:

 • kaucja zwrotna za skipass (5 euro).
 • napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje, itp.
 • napoje w hotelu serwowane w specjalnych, promocyjnych cenach!
 • opłaty związkowe za certyfikaty -wg cenników stowarzyszeń (stopnie snowboardowe, kurs kwalifikacyjny, I cz. kursu I SITN).

W programie:

 • doskonalenie techniki jazdy na nartach lub snowboardzie aktualnych programów szkolenia,
 • videocoaching, wykłady, pogadanki,
 • możliwość: doszkolenie w jeździe na tyczkach, snowpark, szkolenie i egzamin na stopnie SITN-PZN i klasy sprawności SITS.
 • organizacja czasu wolnego.

Uwagi:

 • Zaproszenie dla młodzieży i dorosłych. Bogata oferta jazdy na tyczkach SG i  snowboardowego FREESTYLE`U !!!
 • Wyjątkowo przyjazny hotel i atrakcyjna oferta dla młodzieży.
 • Warunkiem samodzielnego uczestnictwa ucznia/uczennicy w wyjeździe, jest zgoda rodzica i akceptacja wymogów organizatora, dotyczących zachowań na wyjeździe oraz pozytywne nastawienie uczestnika/-czki, na realizację celów narciarskich i snowboardowych. Organizator nie akceptuje lekceważenia i naruszania wymogów regulaminowych przez uczniów.
 • Zadatek w wysokości opłaty złotówkowej (PLN), prosimy przesłać niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia ważnego 7 dni, na konto Szkoły Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Opłata w € – w pierwszym dniu imprezy. Na życzenie uczestnika, Szkoła wydaje stosowną fakturę VAT.

Zachęcamy wszystkich do posiadania i korzystania z kasków! Dla dzieci, młodzieży i wszystkich snowboarderów oraz korzystających ze snowparku - kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook