FERIE ZIMOWE w ALPACH CARNIJSKICH, w ARTA TERME !!!MŁODZIEŻOWY WINTER CAMP!!!

oferta dla urodzonych w 2006 r i starszych NARCIARSKI SL i SNOWOARDOWY FREESTYLE CAMP!!!

FERIE ZIMOWE: KUJAWSKO-POMORSKIE, LUBUSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, WIELKOPOLSKIE!!!! oferta dla uczniów i ich rodziców! WYJAZD REKREACYJNO-TURYSTYCZNY I SZKOLENIOWY - NAUKA, DOSKONALENIE, FUN !!!

Charakterystyka:

Arta Terme – urocze miasteczko, położone w północno-wschodnich Włoszech, ze starożytnymi korzeniami i tradycją wód termalnych. Piękną lokalizację Arta Terme ucennia jeszcze bardziej bliskie sąsiedztwo Stacji Sportów Zoncolan, z doskonale zorganizowanym, kompaktowym i przyjaznym kompleksem zimowym zlokalizowanym na wysokości od 1000 do 2200m npm. W tym roku mieszkamy w niezwykle dostojnym i przyjaznym Grand Hotelu***S Gortani, ze sprawdzonym wyśmienitym jedzeniem i rewelacyjnym basenem i SPA! W programie, narty na Monte Lusari i fantastycznej trasie FIS! Dwie stacje narciarskie na jednym wyjeździe! -bez dopłaty! Oferta jest, więc rewelacyjna i wynika z głębokiego przekonania Szkoły Zdrowia, że to specjalne, piękne pod wieloma względami miejsce, można polecić bez obawy, że nie spełni oczekiwań, tym bardziej, że relacja świadczeń do ceny jest bardzo atrakcyjna!

Termin i miejsce:

16 – 24.02.2018  – Grand Hotel***S Gortani z basenem i świetnym SPA!, Arta Terme, Włochy

                        wyjazd z terenu AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a – piątek,  o godzinie 22.00/23.00 (korekta godziny wyjazdu, zależna od                                    frekwencji i kooperacji z przewoźnikiem), prosimy być około pół godziny przed wyjazdem,  powrót do Katowic – sobota, rano.                                                Organizacja dojazdu z innych miast, w zależności od ilości zainteresowanych osób.

 • wyjątkowo atrakcyjna oferta: wyjazd narciarski lub snowboardowy dedykowany specjalnie dla młodszych dzieci, jadących samodzielnie  lub z rodzicami!!! oraz ze względu na miejsce, program i cenę!

Koszt:

 990,- PLN,   oraz   440,- € – hotel***  z żywieniem (śniadanie + obiadokolacja), pokoje 2 – 3 osobowe i rodzinne, basen + SPA.

Zniżki:     90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie,  140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego  wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu grupowym,  90,-€ dla ur. 2008 i młodszych i 1942 i starszych – z tytułu skipassu.
Hotel – wg. oferty hotelu.

Dopłaty35 € do skipassu  dla dorosłych ur.30.11.1998- i starszych. Hotel – wg. oferty hotelu.

Koszt obejmuje:

 • Skipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa ZONCOLAN + 1 dzień w stacji zimowej Tarvisio – bez dopłaty!
 • Grand Hotel***S Gortani, z żywieniem HP i basenem.
 • Przejazd autokarem na trasie Katowice – Arta Terme – Katowice i na miejscu.
 • Wycieczka do Tarvisio! Narty na Monte Lusari i fantastycznej trasie FIS! Dwie stacje narciarskie na jednym wyjeździe! -bez dopłaty!
 • Wieczór PIZZAPARTY!
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej.
 • Grupowe szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu,w grupach zaawansowania i wieku. Ćwiczenia jazdy sportowej na tyczkach.
 • Pomoc w przypadku potrzeby skorzystania z porady lekarskiej.

Koszt nie obejmuje:

 • Kaucja zwrotna za skipass (5 euro).
 • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje itp.

W programie:

 • Nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach wg. aktualnego Programu Szkolenia SITN-PZN lub SITS.
 • Videocoaching, wykłady, pogadanki. Animacje, organizacja czasu wolnego dla dzieci.
 • Doszkolenie w jeździe na tyczkach, snowpark.
 • Możliwość szkolenia snowboardowego lub utworzenia grupy szkoleniowej,  przy frekwencji minimum 5 uczestników.

Uwagi:

 • Zadatek w wysokości kosztów złotówkowych, prosimy przesłać na konto: Szkoła Zdrowia nr 80 1020 2313 0000 3602 0587 0052. Uzupełnienie opłaty w € w pierwszym dniu wyjazdu.
 • Zachęcamy wszystkich do posiadania i korzystania z kasków!
 • Dla dzieci oraz dorosłych korzystających ze snowparku – kaski obowiązkowe!

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Close Menu
Facebook