FERIE ZIMOWE w ALPACH CARNIJSKICH KIDS CAMP & JUNIORS CAMP

oferta dla urodzonych w 2006 r i młodszych(KIDS) & 2002/3 - 2005 r.(JUNIORS)

Wyjazd rekreacyjno-szkoleniowy dedykowany także dla ich rodziców i innych dorosłych!!! ŚLĄSKIE, LUBELSKIE, ŁÓDZKIE, POMORSKIE, PODKARPACKIE, PODLASKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE!

Charakterystyka:

Arta Terme – urocze miasteczko, położone w północno-wschodnich Włoszech, ze starożytnymi korzeniami i tradycją wód termalnych. Piękną lokalizację Arta Terme ucennia jeszcze bardziej bliskie sąsiedztwo Stacji Sportów Zoncolan, w Ravascletto, z doskonale zorganizowanym, kompaktowym i przyjaznym kompleksem zimowym zlokalizowanym na wysokości od 1000 do 2200m npm. W tym roku mieszkamy w atrakcyjnym Hotelu*** GARDEL, ze sprawdzonym, włoskim żywieniem, pięknym basenem i SPA! W programie możliwość nart na Monte Lusari i fantastycznej trasie FIS w Tarvisio! Dwie stacje narciarskie na jednym wyjeździe! – bez dopłaty! Oferta jest, więc rewelacyjna i wynika z głębokiego przekonania Szkoły Zdrowia, że to specjalne, piękne pod wieloma względami miejsce, można polecić bez obawy, że nie spełni oczekiwań, tym bardziej, że relacja świadczeń do ceny jest bardzo atrakcyjna!

Termin i miejsce:

26.01 – 3.02.2018  – Hotel***Gardel Arta Terme, Włochy

            wyjazd z terenu AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a – piątek,  o godzinie 23.00, prosimy być około pół godziny przed wyjazdem,
                 powrót do Katowic – sobota, przed południem.

 • wyjątkowo atrakcyjna oferta: wyjazd narciarski lub snowboardowy dedykowany specjalnie dla młodszych dzieci, jadących samodzielnie
  lub z rodzicami!!! oraz ze względu na miejsce, program i cenę!

Koszt:

 990,- PLN,   oraz   435,- € – hotel***  z żywieniem (śniadanie + obiadokolacja), pokoje 2 – 3 osobowe i rodzinne, basen + SPA.

Zniżki:     90 PLN – dla uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu wczesnej (do 10.09) deklaracji uczestnictwa w imprezie,  140 PLN – dla stałych (5 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły Zdrowia oraz z tytułu drugiego  wyjazdu w sezonie,  200,- PLN z tytułu własnego dojazdu, 200,- PLN z tytułu braku (rezygnacji) uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu grupowym,  
90,-€ dla ur. 2008 i młodszych i 1942 i starszych – z tytułu skipassu. Hotel – wg. oferty hotelu.

Dopłaty:  35 € do skipassu  dla dorosłych ur.30.11.1998- i starszych. Hotel – wg. oferty hotelu

Koszt obejmuje:

 • Skipass 6 dni na śniegu – stacja zimowa ZONCOLAN + 1 dzień w stacji zimowej Tarvisio!
 • Hotel***GARDEL, z żywieniem HB, basen + SPA.
 • Przejazd autokarem na trasie Katowice – Pinzolo – Katowice, przejazdy na miejscu.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej.
 • Grupowe szkolenie narciarskie lub snowboardowe prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu,

w grupach zaawansowania i wieku. Oddzielne grupy dla dorosłych/rodziców. Wieczorne animacje dla dzieci i organizacja czasu wolnego.

 • Organizacja pobytu i opieka nastawiona specjalnie na dzieci młodsze. Oddzielne grupy szkoleniowe dla dorosłych.

Koszt nie obejmuje:

 • Kaucja zwrotna za skipass (5 euro).
 • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje, itp.
 • Opłaty związkowe za certyfikaty -wg cenników stowarzyszeń – dla zainteresowanych.

W programie:

 • Doskonalenie techniki jazdy na nartach lub snowboardzie aktualnych programów szkolenia.
 • Videocoaching, wykłady, pogadanki.
 • Możliwość: nauka i doskonalenie jazdy na tyczkach, snowpark, szkolenie i egzamin na stopnie SITN-PZN i klasy sprawności SITS.

Uwagi:

 • Zaproszenie dla uczniów, dorosłych, rodzin. Wyjątkowa oferta szkoleniowa od początkujących do zainteresowanych tyczkami i freestyle!
 • Warunkiem samodzielnego uczestnictwa uczniów w wyjeździe, jest zgoda rodzica i akceptacja wymogów organizatora, zawartych w regulaminie.
 • Zadatek w wysokości opłaty złotówkowej (PLN), prosimy przesłać niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia ważnego 7 dni, na konto Szkoły Zdrowia nr 88 1020 2313 0000 3402 0023 3627. Opłata w € – w pierwszym dniu imprezy. Na życzenie uczestnika, Szkoła wydaje stosowną fakturę VAT.
 • Zachęcamy wszystkich do posiadania i korzystania z kasków!

Dla dzieci, młodzieży do lat 15 i wszystkich snowboarderów oraz korzystających ze snowparku - kaski obowiązkowe! Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół! Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Zapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!

Lech Powolny i Zespół Instruktorów

Uwaga: Proszę skorzystać ze zgłoszenia poniżej tylko w przypadku nie przesłania Formularza Zgłoszenia on line, zamieszczonego na stronie Szkoły Zdrowia!

Close Menu
Facebook